[cerere scoatere warn] .Bad Boy.

#1
Numele tau de pe forum: .Bad Boy.
Posturi: 1800+
Numarul de avertismente: 1
Data si ora cand ai primit avertisment: 25.04.2017 ora 11:35
De la cine ai primit avertisment?: Readyx
Motivul pentru care ai primit avertismentul: Il oftica faptul ca inchid portofoliile 2D. Daca Maffw mi-a dat voie, nu inteleg de ce te bagi, ti-a si confirmat treaba asta.
L-am facut "nab" care inseamna "newbie" care asta inseamna incepator/novice. "Mama cat esti de incepator" nu cred ca e o jignire.
Dovada care sa va sustina nevinovatia: http://imgur.com/a/r6sE2

Daca am ajuns sa ne ofticam pe treburi d-astea...

Edit: 1 "Noi romanii luam in sensul de prost" e prima oara cand "aud" asta.
2. Probabil tu ai luat warn pentru ca nu erai singurul designer de pe forum, poate era altu 2d in absenta sau stiu eu...
Si ti-am mai zis-o, dar vad ca nu pricepi, Maffw mi-a dat voie sa inchid, nu inteleg ce te roade.
3. Stiu regulamentu' de cand m-am apucat de comunitate, nu mai e nevoie sa-l citesc, stiu ca un MG e mai presus de un designer. Eu nu m-am luat niciodata in gura cu cineva sa ma aflu in treaba, mereu am reactionat doar cand cineva s-ar comporta "urat" cu mine sau tot are ceva cu mine(<--in cazul tau). Logic ca-s tare in gura cu oameni din astia, doar n-o sa-i las sa faca ce vrea cu mine. Nu ti-am facut nimic rau, puteai efectiv sa-l intrebi pe Maffw daca e asa, daca era asa ma lasai in pace, daca nu, imi dadeai warn. Dar dupa ce ai aflat si de la Maffw tot pe a ta ai tinut-o.

Edit: Logic ca n-am intentionat sa-l jignesc, "nab" nu e jignire. M-a luat la explicatii, i-am explicat, n-a vrut sa inteleaga si l-am facut "nab" .


Edit: Daca nu ma credeti din vorbe, na poza: http://imgur.com/a/kemrG
Ultima oară modificat Mar Apr 25, 2017 12:42 pm de către .Bad Boy., modificat de 4 ori în total.
Imagine
Imagine
**Fost Manager Resurse**
**Fost Designer 3D**

Re: [cerere scoatere warn] .Bad Boy.

#2
1. La mana nu esti designer 2D,da sa fie clar,poate is eu putin mai "demodat" dar cand am fost eu d3d si m-am bagat la 2D
am primit warn,l-am avertizat de 4-5 ori,oricum lasam asta la o parte.
2. La mana sunt 100% ca nu te-ai gandit la cuvantul "newbie",cuvantul nab are mai multe intelesuri,nab=newbie cum ai zis tu,dar nab=noob,
care e cam acelasi lucru,doar ca noi romani l-am "sofisticat" si are sensul de "prost" "om fara cap".
3. La mana,esti cam tare in gura,si citeste regulamentul,moderatorii globali au prioritate,deci lasa "ciocu" mai moale,nu fii tu asa
de tare in gura cu toti.

Edit: Nu cred ca-i prima data cand ai auzit asta..tot in sensul ala ai folosit si tu cuvantul,ok ti-a dat Maffw voie ca atat l-ai intrebat pana l-ai f** sa iti zica ca e ok,va stiu pe astia ca voi,te-am avertizat de 4-5 ori sa nu te bagi la 2D,te bagi si la cereri,daca nu iti ziceam aseara te bagai si la cererile de designer 2D ce-s astea? tu ai facut cerere de designer 3D ca sa sa te bagi la 2D? Oricum
cum am zis gradu-l tii degeaba,de 2 zile de cand ai designer 3D,nu e nici o cerere 3D si nici nu o sa fie,daca era SilentSkills,cum am mai zis-o asa poate erau cereri,dar cu tine ca designer 3D,nu o sa fie..stii sa faci doar un text 3D pe care ti-l face si un incepator in
photoshop.

Edit2: Nu i-am dat warn-ul ca s-a bagat la 2D,i-am dat warn-ul ca ma facut "nab"
Imagine
Imagine
1. In viata exista o singura regula: sa nu ai incredere in nimeni!
2. Daca nu poti sta langa o persoana la rau,nu ai dreptul sa stai langa ea la bine!
3. Iubirea este viata,daca nu iubesti nu poti sa zici ca traiesti!
4. Nu vinde ieftin o prietenie veche,deoarece vei plati scump pentru una noua!
5. Ai fi puternic inseamna a face pe cineva cu inima franta sa zambeasca chiar si atunci cand sufletul tau este ranit!

Re: [cerere scoatere warn] .Bad Boy.

#4
:PRO:
Pai daca Maffw i-a dat voie nu înțeleg dece i-ai dat warn.
Cand ingeri pleaca demonul sunt eu insa sa spun ca tu esti ingerul imi e tare greu
Multi mi-au zis ca nu o sa reusesc.
Dar eu nu am renuntat si am tot incercat
Pana cand am auzit :
-L-ai vazut pe dracu” ala chiar a reusit.

Re: [cerere scoatere warn] .Bad Boy.

#5
:PRO: BadBoy nu ar avea de ce sa minta ca ii a dat maffw voie acolo.
Adi. « Lun Noi 16, 2015 4:40 pm » El este fondatorul !
Adi. « Lun Noi 16, 2015 4:40 pm » Redfucker e seful nostru !
Imagine
Imagine
Imagine

Re: [cerere scoatere warn] .Bad Boy.

#6
pro scoatere warn nu cred ca a intentionat sa te jigneasca.
Cine sunt eu? (toate forumurile de aici nu mai exista)
  • Fondator pe o veche comunitate din 2009 cu numele de fastzone
  • Mod global pe mindfreak, a doua cea mai mare comunitate de suport phpbb din romania ( a fost)
  • Moderator pe vechiul cs gothic
  • Fondator pe alte comunitati.
  • Am incheiat aici tot parcursul meu, asa ca cei care stiti Alecs_in_Actiune sau PlaY4FuN asta sunt eu.
Si in prezent incerc sa fiu lifer si sa mai intru din când in când pe europacs :D

Re: [cerere scoatere warn] .Bad Boy.

#7
#PRO
Sunt doua chestii aici, sa zic ca ala nu a fost limbaj licentios, nu a acceptat el săi vorbesti asa.
Dar nu cred ca e permis ca un 3D să se bage peste treburile de 2D
Ultima oară modificat Mar Apr 25, 2017 1:21 pm de către 20CMRECORDS, modificat 1 dată în total.
Imagine

Re: [cerere scoatere warn] .Bad Boy.

#8
Ba tigane, aici nu se vorbeste de portofolii ci strict de cuvantul "nab" care de asemenea, nu e jignire.Reclamatia e facuta pt ca I s' a dat warn lu badboy pe motiv de jignire, nu pe motivul ca a inchis portofoliile.
:PRO:
Imagine
Imagine

Re: [cerere scoatere warn] .Bad Boy.

#9
A mai fost o cerere de scoatere warn pe acelasi motiv, din cate imi amintesc. Nu am cosiderat atunci jignire, nu o consider nici acum.
Cat despre portofolii, am citit din greseala cererile, nu creatiile. Greseala mea, dar nu e nici o problema pentru ca e singurul designer si are aceleasi accese ca un designer 2d, deci are voie sa inchida.

Cerere acceptata.
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae
Încuiat

Înapoi la “Cerere Scoatere Warn”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori