Jump to content

Comunitatea EuropaCS

Comunitatea EuropaCS Romania a revenit si este in cautare de Staff activ si matur. Va asteptam cu o cerere de grad!

O interfata noua

Din cate puteti observa, forumul beneficiaza de o noua interfata. Asteptam pareri/idei sau daca gasiti bug-uri, va rugam sa le raportati!

TS.EUROPACS.RO

Va asteptam si pe serverul nostru de TeamSpeak3. ~TS.EUROPACS.RO~ De asemenea, suntem in cautare de Staff si pentru acesta.

Sign in to follow this  
Gogoașă.

[Aplicatie Moderator] - Gogoasa.

Recommended Posts

Nume: Denis
Vârstă: Am frumoasa varsta de 14 ani.
De ce dorești să aplici pentru acest grad?: Doresc sa aplic pentru grad-ul de Moderator pentru ca vreau sa fie cat mai multa activitate in topic-uri si  sa il pot popula ca tot ce voi putea , ca sa avem disciplina si activitate si o comunitate cat mai mare si unita! O noua generatie.. noi suntem...
Ce secțiune dorești spre moderare?: As-i dori sa moderez  2 sectiune  pe care le-am moterat cativa ani in dealungu'  experentei mele de Moderator , accestea sunt :  Discutii Tematice & Socializare si  Multimedia & Tehnologie.
Ce îmbunătățiri poți aduce secțiunii moderate?:  Multe topic-uri distractive si interesante , pentru care comunitatea sa le priveasca si sa aibe ce face pe  forum.
Explică activitatea ta pe forum și secțiune din ultima vreme: Sunt nou , am vazut ca sunteti in cautare de grade asa ca am aplicat si eu.
Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca, riști să fii suspendat?: Desigur.
Ești conștient că poți fi suspendat din funcție la prima abatere de la regulament?: Exactly.
Alte precizări:  O zi frumoasa , a thx pt ca vati facut timp sa imi vedeti aplicatia!
Poți intra pe teamspeak la ședințe ?: Da ,dar nu am micro imi voi  cumpara.

Acceptat T/C.

Ps: Frumoasa aplicatie, multumim ca ai ales comunitatea noastra!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...