Acces ePremium

#1
O data cu noua tema, am hotarat ca accesul in ePremium sa nu mai fie gratuit, cum am zis la inceput, ci sa fie cu plata, deoarece vrem ca in viitor sa luam Certificat SSL si sa ne marim hostul; posibil sa actualizam si platforma, lucru ce momentan nu este posibil din cauza webhost-ului limitat

Puteti sustine comunitatea pentru a face aceste lucruri donand, iar in schimb veti primi ePremium.

Gradul ePremium are urmatoarele beneficii:
  • Culoare si rang diferit
  • Posibilitatea de a va pune rang personalizat
  • Posibilitatea de a va schimba numele o data pe luna
  • Posibilitatea de a scapa de avertismente(daca aveti)
  • Posibilitatea de a scapa de interdictiile la avatar/semnatura,etc.(daca aveti)
  • Acces la zona cu "Jocuri Forumiste" si anumite tutoriale si resurse.
  • Poate vedea utilizatorii ascunsi
  • Are dreptul la un Topic Global pe luna cu ce vrea el(excluzand reclama la alt site/forum concurent)


Permanent - 15 euro
O luna - 3 euro


Puteti dona prin:
  • PayPal
  • PaySafeCard

Donatiile nu sunt obligatorii. Mai multe detalii in meniul principal la ePremium.
Ma puteti cauta prin Mesaj Privat pentru donatii.


Iar ca sa ma tin totusi de cuvant si sa dam acele accese la zona de jocuri forumiste, vom mai face un grad, fara culoare si rang, doar cu acces la zona de jocuri, doar ca de data asta, vom da 3 persoane pe luna, dar timp de o saptamana!
De exemplu: Iei grad la inceputul lunii, dar il ai activ doar o saptamana, iar apoi urmatoarea luna vor mai fi locuri libere. O persoana nu poate lua 2 luni consecutiv gradul.
Veti gasi topicul pentru aplicatii la Anunturi pe 15 a fiecarei luni
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae
Încuiat

Înapoi la “Regulament”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori

cron