Cateva cadouri din partea mea

#1
Imagine



Fata de ceilalti ani, anul acesta am venit si la voi pentru a va oferi cate ceva pentru putina sustinere si distractie in acelasi timp.


De-a lungul timpului v-am urmarit si am vazut ca ati trecut printr-o perioada mai grea, iar acum vreau sa va ofer un ajutor in semn de sustinere pentru ceea ce faceti.

De Craciun, va ofer urmatoarele cadouri:

- O tema personalizata si decoarata in spiritul Craciunului,
- 10 licente steam cu diverse jocuri,
- 20 premii VIP pe serverele voastre.

Insa, aceste cadouri am sa le dau cuiva demn de ele, mai exact celor mai cuminti si ascultatori membrii.
Voi da licentele celor mai activi membrii forum la categoria Jocuri , dar si membrilor activi pe forum in general.

Se pot oferi mai multe licente/user, in functie de activitatea acestuia.
Cadourile se vor imparti pe data de 25.12.2016 prin PM utilizatorilor activi.

Re: Cateva cadouri din partea mea

#3
Foarte frumos mosule.
Cine sunt eu? (toate forumurile de aici nu mai exista)
  • Fondator pe o veche comunitate din 2009 cu numele de fastzone
  • Mod global pe mindfreak, a doua cea mai mare comunitate de suport phpbb din romania ( a fost)
  • Moderator pe vechiul cs gothic
  • Fondator pe alte comunitati.
  • Am incheiat aici tot parcursul meu, asa ca cei care stiti Alecs_in_Actiune sau PlaY4FuN asta sunt eu.
Si in prezent incerc sa fiu lifer si sa mai intru din când in când pe europacs :D

Re: Cateva cadouri din partea mea

#6
[bulina]Multumim ca te-ai gandit si la noi Mosule[/bulina]
Nu Astepta Oportunitatea,Fa-ti Singur Una...Europacs>BestServer

Voturile mele pe Furien.EuropaCs.Ro : 5908 , 5914 , 5944 , 5947 , 5951 , 5952 , 5961 , 5971 , 5984 , 5990 , 5996 , 6018 , 6033 , 6053 , 6079 , 6089 , 6169 !

Voturile mele pe Fury.EuropaCs.Ro : 15 , 20 , 21 !

Re: Cateva cadouri din partea mea

#7
A uitat dmiley sa iti dea warn pentru double post ma mir ca nu a respectat la sange regulamentul. Sunt dezamagit credeam ca il respectati la sange..
Cine sunt eu? (toate forumurile de aici nu mai exista)
  • Fondator pe o veche comunitate din 2009 cu numele de fastzone
  • Mod global pe mindfreak, a doua cea mai mare comunitate de suport phpbb din romania ( a fost)
  • Moderator pe vechiul cs gothic
  • Fondator pe alte comunitati.
  • Am incheiat aici tot parcursul meu, asa ca cei care stiti Alecs_in_Actiune sau PlaY4FuN asta sunt eu.
Si in prezent incerc sa fiu lifer si sa mai intru din când in când pe europacs :D

Re: Cateva cadouri din partea mea

#8
Oare e pe bune sau doar o facatura (Maffw e la mijloc =]] ),vreau GTA 5 pe steam,sunt cuminte,ma port frumos
cu toti membri,nu mai vorbesc cu asa multe fete doar cu cate 3 odata :D deci GTA 5 vreau <3
Imagine
Imagine
1. In viata exista o singura regula: sa nu ai incredere in nimeni!
2. Daca nu poti sta langa o persoana la rau,nu ai dreptul sa stai langa ea la bine!
3. Iubirea este viata,daca nu iubesti nu poti sa zici ca traiesti!
4. Nu vinde ieftin o prietenie veche,deoarece vei plati scump pentru una noua!
5. Ai fi puternic inseamna a face pe cineva cu inima franta sa zambeasca chiar si atunci cand sufletul tau este ranit!

Re: Cateva cadouri din partea mea

#9
E pe bune dar nu primesti gta v. Eu i am propus lui maffw ideea asta.
Cine sunt eu? (toate forumurile de aici nu mai exista)
  • Fondator pe o veche comunitate din 2009 cu numele de fastzone
  • Mod global pe mindfreak, a doua cea mai mare comunitate de suport phpbb din romania ( a fost)
  • Moderator pe vechiul cs gothic
  • Fondator pe alte comunitati.
  • Am incheiat aici tot parcursul meu, asa ca cei care stiti Alecs_in_Actiune sau PlaY4FuN asta sunt eu.
Si in prezent incerc sa fiu lifer si sa mai intru din când in când pe europacs :D
Încuiat

Înapoi la “Anunturi”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori

cron