[Model] Portofoliu de Creatii

#1
Acesta este un Model pentru a posta un Portofoliu cu propriile Creatii

Cerinte pentru a posta un portofoliu cu propriile creatii:
  • Numele topicului trebuie sa fie "[Portofoliu] Numele vostru"
  • Creatiile trebuie sa fie originale.
Cerinte pentru a lasa o perere:
  • Orice post la portofoliu trebuie insotit de o argumentare. Se aplica regula 1.9 din Regulamentul Oficial al Forumului. Nerespectarea acestei cerinte va fi sanctionata,dupa caz,de Moderatorii Globali cu avertisment/avertisment verbal.
Reguli:
  • Un portofoliu se inchide dupa 2 saptamani de cand autorul nu a mai postat lucrari in acesta.
Numele tau:
Numele de pe forum:
Avatare:
Semnaturi:
WallPaper-e:
Altele:

Pentru a copia modelul, selectati textul de mai jos, dati "Copiere" (click dreapta si "Copy" sau CTRL+C) si apoi dati "Lipire" (click dreapta si "Paste" sau CTRL+V) intr-un nou topic.

Cod: Selectaţi tot

[b][color=#FF0000]Numele tau:[/color][/b]
[b][color=#FF0000]Numele de pe forum:[/color][/b]
[b][color=#FF0000]Avatare:[/color][/b]
[b][color=#FF0000]Semnaturi:[/color][/b]
[b][color=#FF0000]WallPaper-e:[/color][/b]
[b][color=#FF0000]Altele:[/color][/b]
Contact:
1. Pe forum: PM
2. Skype: europacs (CrYyStI EuropaCs.Ro )
3. FaceBook: Cristi EuropaCs

Disponibilitate : Joi - Duminică (10-22)
Număr de telefon : 0734 750 538
Imp: Dacă nu răspund, lăsa-ți un sms!

Re: [Model] Portofoliu de Creatii

#2
Update 13.12.2015
Modificarea regulii de la "Cerinte pentru a posta o parere la portofoliu"
Ps: De acum inainte vom fi foarte stricti cu aceasta regula,iar cei care n-o respecta vor fi sanctionati cu warn de cate ori este nevoie ... Nu postati doar de dragul +1

Orice post la portofoliu trebuie insotit de o argumentare. In plus aveti voie sa postati o singura data pe zi (24h) la portofolii,in caz contrar veti fi sanctionati cu warn.
"Datoria mea a platit-o EL,
Sangele ce-a curs este-al lui IISUS
De blestem,pacat nu mai sunt legat
Fiul a platit,sunt eliberat"

Re: [Model] Portofoliu de Creatii

#3
Update:

Cerinte pentru a lasa o perere:
  • Orice post la portofoliu trebuie insotit de o argumentare. Se aplica regula 1.9 din Regulamentul Oficial al Forumului. Nerespectarea acestei cerinte va fi sanctionata,dupa caz,de Moderatorii Globali cu avertisment/avertisment verbal.
Aveti in vedere si ce a scris Danny,insa de acum va este permisa postarea de mai multe ori pe zi. Nu veti mai fi sanctionati pentru mai multe mesaje intr-o zi la acelasi portofoliu,atata timp cat parerile dvs. vin insotite de o argumentare sau nu incalca regula 1.9 din Regulamentul Oficial al Forumului
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae

Re: [Model] Portofoliu de Creatii

#4
Regula "Nu aveti voie sa postati cate o lucrare intr-un singur mesaj doar pentru a face mesaje. Un reply lasat la portofoliul dvs. cu ce ati lucrat trebuie sa aiba cel putin 2 creatii si sa treaca cel putin 8 ore de la ultimul mesaj in care ati postat." este eliminata.
Asta nu inseamna ca aveti voie sa abuzati de elimiarea acestei reguli, in sensul ca nu aveti voie sa spamati.
"Datoria mea a platit-o EL,
Sangele ce-a curs este-al lui IISUS
De blestem,pacat nu mai sunt legat
Fiul a platit,sunt eliberat"
Încuiat

Înapoi la “Creatii 2D & 3D”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator