Si cica paintul nu e bun

#1
Uitati va si plangeti, luati lectii :)) voi in ps faceti nimic pe langa ce face el in paint. nu vreau sa fac hate, dar unii dintre voi nu prea stiti sa faceti decat maxim 10 % din potentialul programului ps. si il folositi toata ziua, iar batranul asta are 98 de ani si uitati ce a facut in paint. : totul e facut in pixeli la cele mai mici detalii
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Cine sunt eu? (toate forumurile de aici nu mai exista)
  • Fondator pe o veche comunitate din 2009 cu numele de fastzone
  • Mod global pe mindfreak, a doua cea mai mare comunitate de suport phpbb din romania ( a fost)
  • Moderator pe vechiul cs gothic
  • Fondator pe alte comunitati.
  • Am incheiat aici tot parcursul meu, asa ca cei care stiti Alecs_in_Actiune sau PlaY4FuN asta sunt eu.
Si in prezent incerc sa fiu lifer si sa mai intru din când in când pe europacs :D

Re: Si cica paintul nu e bun

#2
Wow,foarte frumos,dar sunt curios cat de mult ii ia sa faca un "tablou" de genul.Se vede arta si dorinta si mai ales dragostea pentru arta.
Imagine
Imagine
Cum poti lua legatura cu mine?:

1.Numar de telefon:0758238288
2.Y!M:yeep_cs@yahoo.com
3.Email:nicaipetru33@gmail.com
4.Steam:jajak.
5.PM Pe Forum:jajak.
6.Pe Server:Zp.EuropaCs.Ro/89.40.233.141:27015
Relax.EuropaCs.Ro/89.40.104.8:27015

Re: Si cica paintul nu e bun

#3
http://hallasko.com/
aici aveti site ul lui.
i a luat foarte mult, deoarece lucreaza la pixel, cred ca 10 ani sa faca toate astea.


asta mi se pare cea mai tare

Imagine
Cine sunt eu? (toate forumurile de aici nu mai exista)
  • Fondator pe o veche comunitate din 2009 cu numele de fastzone
  • Mod global pe mindfreak, a doua cea mai mare comunitate de suport phpbb din romania ( a fost)
  • Moderator pe vechiul cs gothic
  • Fondator pe alte comunitati.
  • Am incheiat aici tot parcursul meu, asa ca cei care stiti Alecs_in_Actiune sau PlaY4FuN asta sunt eu.
Si in prezent incerc sa fiu lifer si sa mai intru din când in când pe europacs :D

Re: Si cica paintul nu e bun

#4
Aici chiar ai dreptate...astia pe care ii numim noi "designeri" habar nu au sa faca nici macar jumatate dintr'o creatie deasta a mosului astuia..ei arunca un efect pe o imagine si gata sunt mari designeri dar poti face multe in paint daca stii cu adevarat sa il manuiesti cum trebuie,sa stii fiecare amanunt din el.Eu recunosc ca habar nu am sa fac creatii dastea si nu ma pricep absolut deloc in ps sau paint...dar ce face acest om e absolut genial.Respect!Daca zici ca are 98 ani oricum nu o mai duce mult dar se vede ca i'a placut arta la viata lui si a stiut cu adevarat cum sa faca treaba asta.
Imagine
Imagine

Re: Si cica paintul nu e bun

#5
nici un designer cu parerea nimic? :)) ok

t/c

se vede cat de m,lt va intereseaza ARTA, cea adevarata.
Cine sunt eu? (toate forumurile de aici nu mai exista)
  • Fondator pe o veche comunitate din 2009 cu numele de fastzone
  • Mod global pe mindfreak, a doua cea mai mare comunitate de suport phpbb din romania ( a fost)
  • Moderator pe vechiul cs gothic
  • Fondator pe alte comunitati.
  • Am incheiat aici tot parcursul meu, asa ca cei care stiti Alecs_in_Actiune sau PlaY4FuN asta sunt eu.
Si in prezent incerc sa fiu lifer si sa mai intru din când in când pe europacs :D

Re: Si cica paintul nu e bun

#6
Eu nu inteleg ce vroiai sa dovedesti tu cu postarea asta,ca designerii sunt degeaba ? Degeaba ai facut topic cu asta,bosorogu are foarte multi ani de lucru in asa ceva. Vrei sa aratati ca designerii sunt degeaba? Pune-ti voi mana sa faceti ceva nu doar sa cautati pe net niste chestii apoi sa le arata-ti pe aci.
Privesc prostia omeneasca din umbra ca Ryuk!
Fara remuscari amputez ca un diclonius.
Imagine

Re: Si cica paintul nu e bun

#7
pm sent.
cum am spus macar rowan a incercat sa inteleaga de am postat asta, i am dat pm.
Puteti inchide.
ramaneti la stock.
Cine sunt eu? (toate forumurile de aici nu mai exista)
  • Fondator pe o veche comunitate din 2009 cu numele de fastzone
  • Mod global pe mindfreak, a doua cea mai mare comunitate de suport phpbb din romania ( a fost)
  • Moderator pe vechiul cs gothic
  • Fondator pe alte comunitati.
  • Am incheiat aici tot parcursul meu, asa ca cei care stiti Alecs_in_Actiune sau PlaY4FuN asta sunt eu.
Si in prezent incerc sa fiu lifer si sa mai intru din când in când pe europacs :D
Încuiat

Înapoi la “Diverse”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator