Vand cont personal steam

#1
Numele tau Real: Alex
Vand: Cont de steam stare buna, nu am nici un vac pe el.
Detalii: Nu vreau sa dau detalii, pur si simplu il vand, si sunt dispus sa il ofer la un pret destul de bun.
Pret: tinand cont ca toate jocurile mele de pe cont ar costa 200 euro numai la reducere, adica daca le iei pe toate la reducere, as dori o suma modesta de 60 de euro maxim. sunt realist si stiu cum se vinde un cont de steam, si stiu ca nu toate jocurile sunt jucate, probabil in strainatate as fi luat 100 si cv lejer.
Contact: 0769433661 daca e nevoie, ne întâlnim in orasul in care sunteti, o sa vin eu personal, numai sa nu fie departe exagerat de Craiova, si facem face to face. imi place sa inspir incredere si din ce am inspirat pana acum, vreau sa ofer si mai mult.

acum detalii despre cont
dati click aici si vedeti orice vreti http://www.steamcommunity.com/id/alecs2009
Majoritatea jocurilor sunt luate la reducere, desi unele le am luat la full price. daca witcher 3 este 25 de euro pe g2a acum, eu am platit 40 de euro acum cateva luni sa il iau pe tot cu expansiuni.
Life is strange, la fel, am platit pretul full de 20 de euro sa il iau.
Si sa nu mai vorbim si ca am dlc uri cam la toate jocurile.
Cine sunt eu? (toate forumurile de aici nu mai exista)
  • Fondator pe o veche comunitate din 2009 cu numele de fastzone
  • Mod global pe mindfreak, a doua cea mai mare comunitate de suport phpbb din romania ( a fost)
  • Moderator pe vechiul cs gothic
  • Fondator pe alte comunitati.
  • Am incheiat aici tot parcursul meu, asa ca cei care stiti Alecs_in_Actiune sau PlaY4FuN asta sunt eu.
Si in prezent incerc sa fiu lifer si sa mai intru din când in când pe europacs :D
Încuiat

Înapoi la “Vanzari”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator

cron