Re: Video

#2
Povestea revolutiei unor copii retardati si fara viitor.. Adica, tu sa ai 15 ani si sa fii cu unu de 25? Nu prea cred.
Imagine
Serverul de Counter-Strike 1.6
Romania.EuropaCs.Ro <==> 93.119.26.92:27015

Re: Video

#3
Va rog daca nu stiti sa ganditi inainte sa tastati va rog sa nu postati . Nu este real, este doar un fel de scurt-metraj nu vad de ce i-ai face retardati . Dar se pare ca unii oameni nu-s in masura sa gandeasca putin .
Privesc prostia omeneasca din umbra ca Ryuk!
Fara remuscari amputez ca un diclonius.
Imagine

Re: Video

#4
Intelegem ca e scurt metraj, dar e o prostie. Am rezistat pana la minutu 2.
Imagine

Re: Video

#5
E doar o mizerie de videoclip..eu unu nu rezist sa il vad usor pas cu pas ci doar pe sarite..N'as fi crezut ca exista oameni care cauta asa cv pe youtube..
Imagine
Imagine

Re: Video

#6
Ca sa inteleg din acel clip, ca ala voia sa fumeze iarba, si ca parintii nu-l lasau, a prostito si pe aia, si cam atat.
Din pacate l-am urmarit pe tot =))
Imagine

Re: Video

#7
E vorba de un copil de doreste sa se intretina singur sau ceva de genul. In primul rand nu ai cum, din pacate fara parinti, pentru ca lumea e asa de rea incat vei fi marcat daca vei fi de 14 15 ani.
Copiii nu au o gandire matura la 14 ani, intelege si tu. NOrmal ca daca pleaca parintii raman in grija bunicilor cum fac majoritatea. Si sa se angajeze? serios? atunci se da peste cap scoala tot. Nu vezi ca ideea asta nu va fi acceptata nicio data in romania? Si unde ajungem daca nu mai punem pret pe copilarie? din start promovam maturitatea la varsta frageda.
Trebuie sa gandesti pe ansamblu ce e bine si pentru toata tara adica pentru toata populatia nu numai pentru cei tineri, ca o tara nu cuprinde numai o parte de varsta ci pe toti. Daca esti subiectiv si te gandesti cum sa salvam pe x, nu faci nimic, daca incerci sa salvezi pe x, este y in primejdie. Tu trebuie sa gandesti pe ansamblu pentru ca o societate bine dezvoltata asa cred ca e facuta/

A da stiu ce imi vei spun, parca vad: pai oamenii maturi sunt salvati ca muncesc in strainatate, nu ne gândim la ei. Copiii sufera. Am ghicit?
Cine sunt eu? (toate forumurile de aici nu mai exista)
  • Fondator pe o veche comunitate din 2009 cu numele de fastzone
  • Mod global pe mindfreak, a doua cea mai mare comunitate de suport phpbb din romania ( a fost)
  • Moderator pe vechiul cs gothic
  • Fondator pe alte comunitati.
  • Am incheiat aici tot parcursul meu, asa ca cei care stiti Alecs_in_Actiune sau PlaY4FuN asta sunt eu.
Si in prezent incerc sa fiu lifer si sa mai intru din când in când pe europacs :D

Re: Video

#8
In sfarsit un reply inteligent postat de o persoana care nu are un singur neuron ca cele de mai sus. Cam de aceeasi parere sunt si eu, la fel ca tine.

"pai oamenii maturi sunt salvati ca muncesc in strainatate, nu ne gândim la ei. Copiii sufera." - Nu, sa muncesti in strainatate nu e o salvare, este doar un loc unde primesti mai multi bani, dar doar atat. Pentru salvare trebuie ca aici sa fie platiti bine, aproape de familiile lor .
Privesc prostia omeneasca din umbra ca Ryuk!
Fara remuscari amputez ca un diclonius.
Imagine

Re: Video

#10
In sfarsit un reply inteligent postat de o persoana care nu are un singur neuron ca cele de mai sus. Cam de aceeasi parere sunt si eu, la fel ca tine.

"pai oamenii maturi sunt salvati ca muncesc in strainatate, nu ne gândim la ei. Copiii sufera." - Nu, sa muncesti in strainatate nu e o salvare, este doar un loc unde primesti mai multi bani, dar doar atat. Pentru salvare trebuie ca aici sa fie platiti bine, aproape de familiile lor .
Mai usor cu jignirile astea inteligentule, te simti in aceeasi situatie ca cei din videoclip? Nu ma lua pe mine ca vor sa se intretina singuri la varsta de 14-15 ani cand ei inca sunt in scoala si au nevoie de invatamant pentru a reusii sa se descurce singuri. Parodia asta nu face decat sa scoata in evidenta prostia ce este in capul unora de 14 ani care deja se simt rebeli, ca drepturile lor sunt incalcate si chestii de genu.
Imagine
Serverul de Counter-Strike 1.6
Romania.EuropaCs.Ro <==> 93.119.26.92:27015
Încuiat

Înapoi la “Discutii”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori

cron