Raportate Problema Barney

#1
Numele tau in Joc:Barney
Email:danut.danut79
PrintScreen (Daca aveti cum):
Descriere problema:Eu cand intru pe server intru pe admin( Barney) primesc aproape de fiecare data kick cu mesajul "Acest nume este rezervat pe server!" Sau ceva de genu..Iar eu scriu din nou parola (de vreo 10ori) shi primesc mereu acest mesaj .Rareori merge (shi cand merge ma bucur la maxim).. As dori daca poate cineva sa ma ajute ... Sau daca doreste Cristi sa ma ajute..

Re: Raportate Problema Barney

#4
Cand intri in joc trebuie de fiecare data sa iti scri numele , parola , sa-ti faci setariile...? Daca da , atunci intra in folder-ul ''cstrike'' , iar acolo vei gasi un fisier ''config.cfg''. Apesi click dreapta pe el , proprietati si undeva joc scrie ''Read-only''. Daca ''Read-only'' e bifat , debifeaza-l. Facand asta nu mai trebuie sa iti faci setariile de fiecare data cand intri in joc pentru ca-ti raman salvate.
Dupa ce ai facut asta , scrieti parola odata si bine , iar nu cred ca vei mai avea vreo problema cu parola.
Daca nici asa nu ti se rezolva problema , schimbati C.S-ul.
Viata e un joc de rahat , dar macar are grafica buna
Ce bun e rahatul. Mancati si voi .:troll:

Re: Raportate Problema Barney

#5
Nu trebuie sami fac mereu setarile... Zolie l-am reinstalat shi ami apare aceleasi setari ale jocului...Cu numele gata scris shi altele gata fakute(ceeA ce cred ca nu trebuia sa se intample...)))
DAR daca imi da kick si intru pe alt server si joc cateva minute Shi incerc sa intru iar pe sv nostru nu mai primesc kick...
Zolie asta e facebook-ul meu https://m.facebook.com/Dennisa.Denna1?ref=bookmark daca vrei sa vorbim acolo pentru ca mai am niste intrebari..

Re: Raportate Problema Barney

#6
Nu trebuie sami fac mereu setarile... Zolie l-am reinstalat shi ami apare aceleasi setari ale jocului...Cu numele gata scris shi altele gata fakute(ceeA ce cred ca nu trebuia sa se intample...)))
DAR daca imi da kick si intru pe alt server si joc cateva minute Shi incerc sa intru iar pe sv nostru nu mai primesc kick...
Zolie asta e facebook-ul meu https://m.facebook.com/Dennisa.Denna1?ref=bookmark daca vrei sa vorbim acolo pentru ca mai am niste intrebari..
Nu cred ca are rost sa vorbim pe facebook. Mai bine dami un mesaj sau mai multe cu intrebariile la care vrei sa-ti raspund intr-un mesaj privat(PM). Iti pot raspunde oricand.
Poate vom vorbi si pe facebook , dar momentan nu pot , asa ca mai bine vorbim prin mesaje private despre problemele tale.

De data asta reinstaleaza-ti jocul in alt folder pentru ca ai setariile in cateva fisiere , iar ele nu se sterg , desi ar trebui , din folder-ul in care au fost instalate. Cred ca ai aceeasi problema care avut-o eu , dar a ta e cu kick-ul :-?.
Reinstalandu-ti windows-ul , sigur iti rezolvi problema pentru ca eu asa mi-am rezolvat-o.
Viata e un joc de rahat , dar macar are grafica buna
Ce bun e rahatul. Mancati si voi .:troll:
Încuiat

Înapoi la “Raportare Problema”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator