Cerere*Unban

#1
Numele tau in Joc:FCS|Dushy
Numele Adminului care te-a banat:*Cherry*><*HelloKitty*PrOGirL
Data si ora:nu mai stiu exatc
Harta:zm_cross
Motivul pentru care ati primit ban: Pai, jucam linistit si deodata il face pe unu Nemesis, si-am folosit jetpack-ul, inainte sa-l folosesc eu la folosit altcineva si nu ia zis nimic lu ala, dupa ce-am inceput sa.l folosesc eu, ma ia pe mine la p**a adminu asta ca n-am voie, pur si simplu altu la folosit si nu ia zis nimic, doar pe mine ma luat, nah, cine-i ca el, tare-n gura se dadea smecher pe sv si mi-a dat Ban cu motivul: "disparii, du-te afara si fa oamenii de zapada" timp 120 min ! Face-ti ceva va rog [-x :-j
Ip-ul tau pentru unban:---

Re: Cerere*Unban

#2
Lui Cherry nu ai ce sa-i ceri.
Daca cumva nu stie,pt jetpack/lm se da slay/kick :-j
Imagine
Legend from ZmX,EruopaCs.RO:
Imagine
;)


ZmX: 9491,9495,9503,9510,9517,9522,9527,9538,9555,9567.9596,9600,9625,9642,9667,9679

Re: Cerere*Unban

#3
In primul rand ti-am dat slay ca ai folosit JetPack la Nemesis. Si am zis de 100 de ori ca n-aveti voie. Dar voi, nu. Ati inceput sa ma injurati de toti mortii, si asta nu accept deloc, sa fiu injurata. Si tot mie imi faci reclamatie dupa ce injuri pe server / incalci Regulamentul ? Copile de cand sunt eu Admina pe server eu n-am lasat niciodata favor la cineva...( Adica sa nu-i dau slay / kick ) Nu, fratiioare eu am dat slay la toti care au pus / folosit Lasermine si / sau jetpack. Deci te rog frumos, cand o sa stii sa te comporti frumos atunci n-o sa mai ai probleme cu mine si sa nu mai fii atata tare-n gura.
Imagine

Re: Cerere*Unban

#4
:RESPINS: :T/C:

Nu aveti voie sa folositi lasermine/jetpack la nemesis,dupa limbajul tau vad ca ti-ai cautato. Nu cred ca ai murit 120 de minute.
Imagine
Încuiat

Înapoi la “Cerere Unban”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator