[Retragere] Andy.

#1
Nume de pe forum: Andy.
Gradele actuale: Manager Resurse
Motivul retragerii: Nu suport ca un copil de 12 ani sa ma injure prin PM.
Data de incepere: Acum
Cine crede ca fac retragera asta ca nu stiu sa postez resursele nu este adevarat va arat si prin pm psd cum ma injurat. Nu
i-am facut cerere warn findca sunt bun si ce rost are tot la fel va face. Nu cred ca o sa mai intru pe forum vreodata dar poate am sa mai razgandesc .
Scuzama Antares daca tie iti place sa stai pe o comunitate si sa fi injurat degeaba , pai mie nu
Psd: http://imgur.com/lGV1ybh
Zimi si mie Antares ce a rozolva daca ii fac cerere warn , ca primeste warn si atat. Eu cred ca mai rau o sa faca dupa ce va primi warn . Pe comunitatea de azi sunt unii copii care injur , mai demult nu era chiar asa . Da nici atunci nu era nimeni perfecti si se mai si injurau dar nu fara motiv ci cu motiv. Cum am mai si spus nu cred ca o sa mai intru pe forum deloc , asa ca va urez bafta tuturor !
Ultima oară modificat Dum Apr 09, 2017 12:59 pm de către Andy., modificat de 3 ori în total.

Re: [Retragere] Andy.

#2
Ce motiv de a te retrage, bafta..
Edit: Te retragi din cauza unui copil care nu iai facut nimic si el vrea doar sa se bage in seama aiurea cerere warn nu iai facut

Re: [Retragere] Andy.

#3
Ce gandire de copil..Mna,nu ma mir,la 13-14 ani cam asa reactionezi,te injura un puradel si te sperii..Te injura,faci cerere warn..continua,anunti un mod global sau un administrator si aia e...Ce ziceam,shawn ala nu are mai mult de 13 ani..Data viitoare nici sa nu mai faci cerere la vreun grad.
EDIT: Cum sa nu rezolvi nimic daca ii faci cerere warn? El se va alege cu un warn si dupa la mintea lui,va continua cu siguranta,si ii mai faci o cerere pana ajunge sa ia ban,nu te pui sa il jignesti si tu daca esti mai istet ca el..Nu trebuie sa pui la suflet ce iti spune unu si altu prin pm,facebook si mai stiu eu unde...
Imagine
Imagine

Re: [Retragere] Andy.

#4
Copilas trebuia sa cauti un alt motiv, asta spune de la sine ca ai venit dupa un grad, si acum te-ai plictisit, zice yo.
Ai de ciapa ta :troll: te injura? simplu, cerere warn, sau il* dai drq si gata, bana alegere, sa nu mai intri pe forum ~x( :-t :-h
Imagine

Re: [Retragere] Andy.

#5
Nu ar trebui sa pui la suflet, inteleg ca te a deranjat.
Mai gandeste te putin, maffw ti a oferit sansa sa ai grad, si tu il dezamagesti pentru ca toti care au votat pro au vrut sa ti dea o sansa
Incearca sa nu mai pui orice la suflet, sa fii mai rece..
Si imi pare rau pt tine.
Cine sunt eu? (toate forumurile de aici nu mai exista)
  • Fondator pe o veche comunitate din 2009 cu numele de fastzone
  • Mod global pe mindfreak, a doua cea mai mare comunitate de suport phpbb din romania ( a fost)
  • Moderator pe vechiul cs gothic
  • Fondator pe alte comunitati.
  • Am incheiat aici tot parcursul meu, asa ca cei care stiti Alecs_in_Actiune sau PlaY4FuN asta sunt eu.
Si in prezent incerc sa fiu lifer si sa mai intru din când in când pe europacs :D

Re: [Retragere] Andy.

#7
Daca eram in locul tau,nici eu nu ii faceam cerere warn,ii faceam direct cerere ban!
Sa iti zic cateva chestii,din cate imi amintesc,eu,canabis,si mai mult membri vechi ai comunitatii,ti-am dat contra la
cererea ta de mr,Maffw a decis sa treaca peste parerea noastra si ti-a dat grad,asta a insemnat ca si-a pus el
"obrazul",si a avut incredere in tine,tu prin aceasta retragere copilareasca il dezamagesti.
Am o intrebare cine este copilul acela si de ce te-a injurat?
Imagine
Imagine
1. In viata exista o singura regula: sa nu ai incredere in nimeni!
2. Daca nu poti sta langa o persoana la rau,nu ai dreptul sa stai langa ea la bine!
3. Iubirea este viata,daca nu iubesti nu poti sa zici ca traiesti!
4. Nu vinde ieftin o prietenie veche,deoarece vei plati scump pentru una noua!
5. Ai fi puternic inseamna a face pe cineva cu inima franta sa zambeasca chiar si atunci cand sufletul tau este ranit!

Re: [Retragere] Andy.

#8
Sa nu te mai prind ca faci cerere de grad.
Imagine
Retragere acceptata.
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae
Încuiat

Înapoi la “Absente/Retrageri Staff”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator