[Retragere] VincenT

#1
Nume de pe forum: VincenT
Gradele actuale: Moderator
Motivul retragerii: Degeaba,nu mai doresc sa fac parte din staff.
Data de incepere: Acum
Imagine

Re: [Retragere] VincenT

#3
Nu ba! Ce naiba faci? De ce te retragi? N-ai tu treaba cu ala, nu-l bagi in seama si aia e.
Sper ca o sa te razgandesti :-w

Dar daca ti neaparat sa te retragi... Sa stii ca cu grad sau fara, tot esti Vincent! Bafta! Si respect pentru tot ce ai facut cu gradul.
Dar tot sper ca o sa te razgandesti.
Ultima oară modificat Sâm Apr 29, 2017 4:14 pm de către .Bad Boy., modificat de 2 ori în total.
Imagine
Imagine
**Fost Manager Resurse**
**Fost Designer 3D**

Re: [Retragere] VincenT

#4
Cred ca stiu dece te retragi. (cred nu sunt sigur)
Bafta.
Cand ingeri pleaca demonul sunt eu insa sa spun ca tu esti ingerul imi e tare greu
Multi mi-au zis ca nu o sa reusesc.
Dar eu nu am renuntat si am tot incercat
Pana cand am auzit :
-L-ai vazut pe dracu” ala chiar a reusit.

Re: [Retragere] VincenT

#5
Nu te retrage daca pleci tu 15% din forum se duce... esti unul dintre oamenii care stiu cum sa gandeasca si sa actioneze logic.Imi poti da un pm sa stiu de ce vrei sa te retragi?
Adi. « Lun Noi 16, 2015 4:40 pm » El este fondatorul !
Adi. « Lun Noi 16, 2015 4:40 pm » Redfucker e seful nostru !
Imagine
Imagine
Imagine

Re: [Retragere] VincenT

#7
"Nu te retrage daca pleci tu 15% din forum se duce" de unde ti'a venit chestia asta?
E alegerea lui sa faca ce doreste.Sper ca nu te retragi doar pt faptul ca nu ai luat mg de data asta si sper sa fie cv serios.
Bafta in viata!
Imagine
Imagine

Re: [Retragere] VincenT

#8
Bafta .
Cine sunt eu? (toate forumurile de aici nu mai exista)
  • Fondator pe o veche comunitate din 2009 cu numele de fastzone
  • Mod global pe mindfreak, a doua cea mai mare comunitate de suport phpbb din romania ( a fost)
  • Moderator pe vechiul cs gothic
  • Fondator pe alte comunitati.
  • Am incheiat aici tot parcursul meu, asa ca cei care stiti Alecs_in_Actiune sau PlaY4FuN asta sunt eu.
Si in prezent incerc sa fiu lifer si sa mai intru din când in când pe europacs :D

Re: [Retragere] VincenT

#9
Ba Red,mai curios esti tu,eu zic ca nu ar trebui sa te intereseze atat,daca voia sa stim motivul
il punea acolo doar nu-i degeaba aia cu "Motivul Retragerii".VincenT,eu zic sa ramai,nu vrem sa te tinem
cu forta,dar nici nu vrem sa pleci,esti un membru vechi si valoros al forumului care stie cum sta treaba pe aici,altceva nu
pot sa iti mai zic,imi pare foarte rau,dar si asa sper ca o sa ramai aici cu noi :)
Imagine
Imagine
1. In viata exista o singura regula: sa nu ai incredere in nimeni!
2. Daca nu poti sta langa o persoana la rau,nu ai dreptul sa stai langa ea la bine!
3. Iubirea este viata,daca nu iubesti nu poti sa zici ca traiesti!
4. Nu vinde ieftin o prietenie veche,deoarece vei plati scump pentru una noua!
5. Ai fi puternic inseamna a face pe cineva cu inima franta sa zambeasca chiar si atunci cand sufletul tau este ranit!
Încuiat

Înapoi la “Absente/Retrageri Staff”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori