[Cerere designer] G.Darius

#1
Numele de pe forum: G.Darius
Numele real: Darius Ganea
Varsta: 17
Email: europacs.gdarius
Vechime: 2 luni aproximativ.
Posturi: 300+
De cat timp lucrezi in PhotoShop?: De o luna cred....
Cat timp poti acorda forumului in fiecare zi?: Toata ziua.
Aptitudini: Las ceilalti designeri sa decida. Nu ma stiu deloc pe render, dar nici nu-mi place sa lucru pe el....
Dovedirea Aptitudinilor: http://www.europacs.ro/forum/viewtopic. ... &start=380
Cele mai bune creatii ale tale (minim 5): http://www.europacs.ro/forum/viewtopic. ... &start=380

Imi cer scuze pentru data trecuta cand am pierdut designer-ul pentru ca n-am participat la dfc. Am realizat in ultima ora ca trebuie sa fac si nu aveam resurse... Sper sa primesc a 2-a sansa, tin de ea cu dintii !!!!

Aomine, sincer nici mie nu-mi plac unele texte de ale tale, fiecare cu placerea lui in legatura cu fontul. Iar cereri pe render nu se prea fac. Si cand se fac, am raspuns tot timpul :)
Ultima oară modificat Dum Dec 13, 2015 5:41 pm de către G.Darius, modificat 1 dată în total.
Ma puteti contacta la id-ul de Yahoo Messenger: GDarius.Spetsnaz
Bodybuilding is my religion.
Gym is my church.
Barbell is my god.
Imagine

Re: [Cerere designer] G.Darius

#2
Contra,nu ai un blur urat dar inca nu esti foarte bun in PS mai ales pe render unde ai de lucrat destul..la text la fel .. Ca designer nu e dupa vrute se nevrute daca sunt cereri pe rendere trebuie sa raspunzi la ele si cum nu sti..+ nu o sa avansezi niciodata in PS daca nu te pui sa inveti render eu unul sunt contra.
Privesc prostia omeneasca din umbra ca Ryuk!
Fara remuscari amputez ca un diclonius.
Imagine

Re: [Cerere designer] G.Darius

#3
Contra , la dfc nu-ti lua mai mult de 10-15 minute ca sa faci , nu cred ca era greu , in fine nu conteaza , de ce ti-am dat contra ? pentru ca inca ai probleme la text [ mari inca ] render nimic boss , degeaba raspunzi la cereri pe render daca is praf si nimeni nu le-ar purta [ eventual daca-i dai 5-10 lei sa-l poarte ] despre blur nu am ce zice , pentru ca la cum era inainte si cum e acu , mere .

Revin-o cu o cerere cand o sa stii oleaca si pe render , pentru ca daca ar fi sa acceptam pe toti care stiu pe stock , am fi o gramada , ca nu e greu sa urmaresti un tutorial si gata stii pe stock .
Atat am avut de spus .
Pace
Imagine
Imagine

Re: [Cerere designer] G.Darius

#4
Revin-o cu o cerere cand o sa stii oleaca si pe render , pentru ca daca ar fi sa acceptam pe toti care stiu pe stock , am fi o gramada , ca nu e greu sa urmaresti un tutorial si gata stii pe stock .
Atat am avut de spus .
Pace
Designerii nu sunt de acord. :) Revin-o cu o cerere cand o sa inveti putin render :)

:RESPINS: :T/C:
Honest feelings can sometimes lead to cruel endings.
Imagine
Imagine
Încuiat

Înapoi la “Cerere Designer”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator