Re: [Problema] Cs !

#2
1.Problema s ar putea.. sa fie de la firewall, trebuie sa l scoti din firewall cs ul.
2. s ar putea sa ai malware, curata cu malware antybites.

3. uite ce zice Microsoft:
a. Click the start orb on your desktop
b. Type “msconfig” (without quotes) in the Start Search box, and then press ENTER.
If you are prompted for an administrator password or for a confirmation, type the password, or click Continue.
c. On the General tab, click Selective Startup.
d. Under Selective Startup, click to clear the Load Startup Items check box.
e. Click the Services tab, click to select the Hide All Microsoft Services check box, and then click Disable All.
f. Click OK.
g. When you are prompted, click Restart.
Fa cu staruinta si vezi.
Cine sunt eu? (toate forumurile de aici nu mai exista)
  • Fondator pe o veche comunitate din 2009 cu numele de fastzone
  • Mod global pe mindfreak, a doua cea mai mare comunitate de suport phpbb din romania ( a fost)
  • Moderator pe vechiul cs gothic
  • Fondator pe alte comunitati.
  • Am incheiat aici tot parcursul meu, asa ca cei care stiti Alecs_in_Actiune sau PlaY4FuN asta sunt eu.
Si in prezent incerc sa fiu lifer si sa mai intru din când in când pe europacs :D

Re: [Problema] Cs !

#4
Cat de explicit vrei? incearca sa descarci malware anty bytes de pe Google.scrii pe Google download malware anty bytes. Dupa ce il descarci stii sa il instalezi nu?
Daca nu ai virusi incearca sa faci ce am zis la 3 apesi start e jos in stanga apoi cauti run.. sau executare e o castea. in acea caseta scrii msconfig. Nu stii engleza?
Nu am cum sa ti explic daca nu stii deloc sa umbli.
Cine sunt eu? (toate forumurile de aici nu mai exista)
  • Fondator pe o veche comunitate din 2009 cu numele de fastzone
  • Mod global pe mindfreak, a doua cea mai mare comunitate de suport phpbb din romania ( a fost)
  • Moderator pe vechiul cs gothic
  • Fondator pe alte comunitati.
  • Am incheiat aici tot parcursul meu, asa ca cei care stiti Alecs_in_Actiune sau PlaY4FuN asta sunt eu.
Si in prezent incerc sa fiu lifer si sa mai intru din când in când pe europacs :D

Re: [Problema] Cs !

#6
ok uite iti arat un video explicativ. numai ca eu am Windows 10 si nu e la fel. dar te descurci. trebuie sa intri in seif mode si sa vezi daca mai primesti aceeasi eroare.
Sa nu uiti sa scanezi si pc ul de malware. in caz ca poate ai.

aici ai link unde iti explic pas cu pas http://www.mediafire.com/file/dmma0jbmz ... ture-1.mp4 descarca.
Cine sunt eu? (toate forumurile de aici nu mai exista)
  • Fondator pe o veche comunitate din 2009 cu numele de fastzone
  • Mod global pe mindfreak, a doua cea mai mare comunitate de suport phpbb din romania ( a fost)
  • Moderator pe vechiul cs gothic
  • Fondator pe alte comunitati.
  • Am incheiat aici tot parcursul meu, asa ca cei care stiti Alecs_in_Actiune sau PlaY4FuN asta sunt eu.
Si in prezent incerc sa fiu lifer si sa mai intru din când in când pe europacs :D
Încuiat

Înapoi la “Probleme si Intrebari”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori

cron