Cerere ban RedFucker si Instyle.

#1
Numele tau de pe forum:Berbec.
Numele celui reclamat de pe forum:RedFucker si Instyle.
Data si ora:Acum
Motivul pentru care trebuie sa primeasca ban:Grad pe alta comunitate si "ademenesc" userii de la noi , la ei .Si fac conturi false pentru ca, cei de aici sa primeasca remove,ban etc..
Dovada:Nu pot intra pe comunitatea lor ca am ban, dar daca intrati vedeti acolo multe persoane cu numele de la noi din comunitate. :|
Eu nu sunt pe lc... si nu am facut niciun fel de reclama sau alte conturi.Iar eu nu am facut niciun cont ca sa ia remove niste persoana de aici.
Nu prea ma intereseaza. Tu apari in top postatori si ai mai si primit remove aici pentru grad de Co-adminstrator acolo :D . Asa ca adio :-*
Ultima oară modificat Dum Mai 15, 2016 7:56 pm de către Rudolf., modificat 1 dată în total.
Mihay. Administrator Europacs Community.

Re: Cerere ban RedFucker si Instyle.

#2
Eu nu sunt pe lc... si nu am facut niciun fel de reclama sau alte conturi.Iar eu nu am facut niciun cont ca sa ia remove niste persoane de aici. MAffw/danny pot sa verifice daca mai am vre-un cont inafara de acesta pe aceasta comunitate.
Andy poate chistoc esti tu copil crescut in puf.Ai prins si tu oleaca de tupeu ca ai mg dar dupa ce nu o sa mai ai mg o sa vezi tu ce cuminte o sa fii pe forum.BA FRATILOR scrie undeva ca nu am voie sa am un cont cu grad in alta parte?! Atata timp cat nu am aici grad nu e nimic rau.Mai cititi regulamentul ca stati prost la partea de regulament.
Ultima oară modificat Dum Mai 15, 2016 8:07 pm de către R^dFuCk3r, modificat de 4 ori în total.
Adi. « Lun Noi 16, 2015 4:40 pm » El este fondatorul !
Adi. « Lun Noi 16, 2015 4:40 pm » Redfucker e seful nostru !
Imagine
Imagine
Imagine

Re: Cerere ban RedFucker si Instyle.

#4
:PRO:
RedFucker merita ban oricum! O persoana asa nesimtita ca el nu am vauzt in viata mea. Ai plecat o data si ai si mintit, dupa te-am primit inapoi(unii) cu bratele deschisa, dupa ai mers iar. In loc sa fii recunoscator tu meri la dracu-n praznic. :-j No acolo sa si ramai! De InStyle nu stiu ce sa spun. El nu prea mai activeaza la noi pe forum :-? . Dar RedNesimtul merita ban permanent! Nu va amintiti cand o facut si o absenta falsa ca sa fac activitate dincolo si o avut atunci si grad la noi. Deci, repet, ban permanent chistocului.

Cod: Selectaţi tot

Atata timp cat nu am aici grad nu e nimic rau
Deci ii clar ca ii puteti scoate detinatorul. Se descurca tudor si beleaua si singuri. Da banati-l pe asta ca oricum pierderea e nula pentru forum cat si pentru Hell.EuropaCs.Ro.
Imagine

Re: Cerere ban RedFucker si Instyle.

#6
:PRO: Scuze red dar e adevarat ca ai grad alt undeva si in style la fel, Trb să alegi o comunitate nu în mai multe ca așa vrei tu dute unde ai co-administrator ca nu te mai vrea nimeni aici tu mereu cauti certa cu andy si multi alti baftă pe viitor ;)
Ultima oară modificat Dum Mai 15, 2016 8:27 pm de către # BodyStyle., modificat de 2 ori în total.

Re: Cerere ban RedFucker si Instyle.

#7
:CONTRA: Ban pentru ca sunt pe o alta comunitate , serios? :/ Si o davada coerenta cum ca a adenemit membrii acolo pe comunitate nu prea am vazut .
Imagine
"Uh, sama lamaa duma lamaa you
assuming I'm a human
What I gotta do to get it through
to you I'm superhuman
Innovative and I'm made of rubber
So that anything you say is ricocheting off of me and it'll glue to you
I'm never stating, more than ever demonstrating
How to give a motherf---in' audience a feeling like it's levitating
Never fading, and I know the haters are forever waiting
For the day that they can say I fell off, they'd be celebrating
Cause I know the way to get 'em motivated
I make elevating music …" - Eminem

Re: Cerere ban RedFucker si Instyle.

#9
:CONTRA:
Si eu am cont pe alte n'spe mii de comunitati,si ce ? Are grad de detinator oameni buni,el are grija de serverul din comunitate,nu face parte din staff :| Ma speriati deja..Si cum a zis si dark,nu este nici o dovada ca ia membri de aci si ii duce acolo sau ca face conturi false.
Ba deci jur ca ma enervez cand se acuza fara nici macar o dovada..Inteleg ca-i luat mereu de prost si ii bufonul comunitatii pe aci,dar asta nu-i un motiv sa primeasca ban doar pentru ca are un IQ sub media maimutelor..
Privesc prostia omeneasca din umbra ca Ryuk!
Fara remuscari amputez ca un diclonius.
Imagine
Încuiat

Înapoi la “Cerere Adaugare Ban”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator