[Recomandare] Steam Winter Sale 2016

#1
Nume Joc: -
Pret: Reduceri la majoritatea jocurilor de pe Steam (Doar in perioada 22.12.2016 - 02.01.2017)
Site de achizitionare: Steam Powered

Descriere: Puteti cumpara la pret redus:
-Counter-Strike 1.6 la doar 2.49 Euro
-Counter-Strike:Global Offensive la doar 9.37 Euro
-Counter-Strike Complete la doar 12.12 Euro ( redus de la 19.99 )
-Valve Patch la 22.35 Euro ( redus de la 124.86 Euro )
-Grand Theft Auto V la 29.99 Euro ( redus de la 54.99 Euro )
-Mad Max la 6.79 Euro ( redus de la 54.99 Euro )
-H1Z1 la 12.99 Euro ( redus de la 19.99 Euro )
-The Witcher 3 la 14.88 Euro ( redus de la 59.99 Euro )


Pentru a achizitiona,aveti nevoie de cont PayPal/Cod PaySafeCard/Card,prin Steam Wallet.
Nu se pot cumpara cu plata prin SMS !

Valve Patch contine:
Counter-Strike: Global Offensive, Portal 2, Left 4 Dead 2, Left 4 Dead, Portal, Team Fortress 2, Team Fortress Classic, Counter-Strike: Source, Counter-Strike, Counter-Strike: Condition Zero, Day of Defeat, Day of Defeat: Source, Half-Life 2, Half-Life 2: Deathmatch, Half-Life 2: Lost Coast, Half-Life 2: Episode One, Half-Life 2: Episode Two, Half-Life, Half-Life: Blue Shift, Half-Life: Opposing Force, Half-Life Deathmatch: Source, Half-Life: Source, Ricochet, Deathmatch Classic
Counter Strike Complete contine:
Counter-Strike: Global Offensive, Counter-Strike: Source, Counter-Strike, Counter-Strike: Condition Zero

N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae

Re: [Recomandare] Steam Winter Sale 2016

#2
degeaba ai pus recomandari, oricum toti cumpara doar cs 1.6 poate mai sunt 2 3 pe forum de ia alte jocuri :)
Cine sunt eu? (toate forumurile de aici nu mai exista)
  • Fondator pe o veche comunitate din 2009 cu numele de fastzone
  • Mod global pe mindfreak, a doua cea mai mare comunitate de suport phpbb din romania ( a fost)
  • Moderator pe vechiul cs gothic
  • Fondator pe alte comunitati.
  • Am incheiat aici tot parcursul meu, asa ca cei care stiti Alecs_in_Actiune sau PlaY4FuN asta sunt eu.
Si in prezent incerc sa fiu lifer si sa mai intru din când in când pe europacs :D

Re: [Recomandare] Steam Winter Sale 2016

#3
Din activitatea prietenilor de pe Steam cei mai multi isi cumpara Mad max... era bun si ceva sa avansezi mai repede / mult la level...
ON: Steam-ul e cazut, se pare ca nu face fata marelui flux de utilizatori.

Re: [Recomandare] Steam Winter Sale 2016

#4
degeaba ai pus recomandari, oricum toti cumpara doar cs 1.6 poate mai sunt 2 3 pe forum de ia alte jocuri :)
Asta e :)) treaba lor pana la urma. Macar sa il ia pe steam ca nu mai vad atatia codati pe servere. Dar nici macar atat.

Din activitatea prietenilor de pe Steam cei mai multi isi cumpara Mad max... era bun si ceva sa avansezi mai repede / mult la level...
ON: Steam-ul e cazut, se pare ca nu face fata marelui flux de utilizatori.

Da, Mad Max am luat si eu, insa nu direct de pe steam, ci de pe g2a, pe g2a era 5 euro, iar pe steam undeva la 6 euro si ceva. De pe steam momentan am luat Outlast 1 pentru ca eu nu l-am jucat pana acum si sper sa-mi fac si eu curaj sa-l joc si sa-l termin :medical: :medical:

Mad Max recomand. E foarte misto jocul. 1 zi am de cand l-am luat si deja am 7 ore x_x x_x . No-lifer confirmed :<3: :''

In reducerile astea am in plan sa-mi iau H1Z1 king of the kill, dar astept o reducere mai mare, undeva la 10 euro maxim, dar daca nu reusesc, probabil o sa-mi iau un gta complete pack sau fallout 4 pentru ca am vazut reducere buna la ele.

H1Z1 a fost 8 euro pe g2a si nu as da 13 euro pe el, cat e acum pe steam.
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae

Re: [Recomandare] Steam Winter Sale 2016

#5
eu am luat dragon age origins ultimate edition cu 5 e. jocul e prea genial sa nu l am pe steam, unul dintre cele mai bune rpg uri.
adi, fallout 4 daca il iei strict pentru rpg nu ti recomand, ii lipsesc elemente de rpg, nu ai multe chestii. dar daca il iei doar ca joc, actiune si samd e ok.
eu as lua daca mai strang bani rise of the tomb raider, mi se pare destul de pretty nice.
Cine sunt eu? (toate forumurile de aici nu mai exista)
  • Fondator pe o veche comunitate din 2009 cu numele de fastzone
  • Mod global pe mindfreak, a doua cea mai mare comunitate de suport phpbb din romania ( a fost)
  • Moderator pe vechiul cs gothic
  • Fondator pe alte comunitati.
  • Am incheiat aici tot parcursul meu, asa ca cei care stiti Alecs_in_Actiune sau PlaY4FuN asta sunt eu.
Si in prezent incerc sa fiu lifer si sa mai intru din când in când pe europacs :D

Re: [Recomandare] Steam Winter Sale 2016

#6
eu am luat dragon age origins ultimate edition cu 5 e. jocul e prea genial sa nu l am pe steam, unul dintre cele mai bune rpg uri.
adi, fallout 4 daca il iei strict pentru rpg nu ti recomand, ii lipsesc elemente de rpg, nu ai multe chestii. dar daca il iei doar ca joc, actiune si samd e ok.
eu as lua daca mai strang bani rise of the tomb raider, mi se pare destul de pretty nice.
L-am jucat eu piratat, dar nu l-am terminat. E frumos. Are o poveste frumoasa si de grafica nu mai zic... e forta. Eu sincer l-as luat doar pentru grafica :))
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae

Re: [Recomandare] Steam Winter Sale 2016

#7
Am luat si eu Portal 2 la 3.99 de euro si Euro Truck Simulator 2 la 4:99 euro. Oferta la primul de 80% si la al doilea de 75% , oricum jocurile sunt misto.Voi mai achizitiona ceva daca mai fac rost de banuti pana la final :D
Imagine

Re: [Recomandare] Steam Winter Sale 2016

#8
am mai gasit si eu cateva oferte bune:
Shadow warrior doar 3 49 redus de la 34,99 e http://store.steampowered.com/app/233130/
Dishonored la 3,49 d ela 10 e http://store.steampowered.com/app/233130/
cities skylines la 6,99 de la 27,99 http://store.steampowered.com/app/25571 ... lers_150_4
Borderlands 2 la 7,49 de la 29,99 e http://store.steampowered.com/app/49520 ... lers_150_6

Când zic oferte bune, ma refer ca sunt si jocuri aproape must have pentru orice gamer :) si sunt jocuri foarte tari.
Cine sunt eu? (toate forumurile de aici nu mai exista)
  • Fondator pe o veche comunitate din 2009 cu numele de fastzone
  • Mod global pe mindfreak, a doua cea mai mare comunitate de suport phpbb din romania ( a fost)
  • Moderator pe vechiul cs gothic
  • Fondator pe alte comunitati.
  • Am incheiat aici tot parcursul meu, asa ca cei care stiti Alecs_in_Actiune sau PlaY4FuN asta sunt eu.
Si in prezent incerc sa fiu lifer si sa mai intru din când in când pe europacs :D
Încuiat

Înapoi la “Recomandari”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator