[Pareri Staff] Aprilie 2016

#1
In acest topic va puteti exprima propria parere si opinie despre membri din Staff.
Administratori:
CrYyStI
Danny
Maffw
>H3LLsRa!n<

Co-Administratori:
BoGdY

Moderatori Globali:
>BeaTz.
Gotze
>TyMbArK<.

Manager Resurse:
.Bogdan.
R^dFuCk3r
B0gDaN


Detinatori
Cr3@tz@
Radu Lucian
BeLeAuA
tudorboian
KILLER_BL@CK
Dyn0

Designeri
Carla's Dreams
Ken Kaneki.
Kisaragi Shintaro

Moderatori
bOGdI
Gintoki.
#Gaby


Pentru a copia modelul, selectati textul de mai jos, dati "Copiere" (click dreapta si "Copy" sau CTRL+C) si apoi dati "Lipire" (click dreapta si "Paste" sau CTRL+V) intr-un nou topic.

Cod: Selectaţi tot

[b][i]Administratori:[/i]
[color=#AA0000]CrYyStI[/color]
[color=#AA0000]Danny[/color] 
[color=#AA0000]Maffw[/color] 
[color=#AA0000]>H3LLsRa!n<[/color] 

[i]Co-Administratori:[/i]
[color=#1299FF]BoGdY[/color]

[i]Moderatori Globali:[/i]
[color=#00AA00]>BeaTz.[/color] 
[color=#00AA00]Gotze[/color] 
[color=#00AA00]>TyMbArK<.[/color] 

[i]Manager Resurse:[/i]
[color=#FFBF00].Bogdan.[/color] 
[color=#FFBF00]R^dFuCk3r[/color] 
[color=#FFBF00]B0gDaN[/color] 


[i]Detinatori[/i]
[color=#00FF00]Cr3@tz@[/color] 
[color=#00FF00]Radu Lucian[/color] 
[color=#00FF00]BeLeAuA[/color]  
[color=#00FF00]tudorboian[/color] 
[color=#00FF00]KILLER_BL@CK[/color]
[color=#00FF00]Dyn0[/color]

[i]Designeri[/i]
[color=#CC6600]	Carla's Dreams[/color]
[color=#CC6600]Ken Kaneki.[/color]
[color=#CC6600]Kisaragi Shintaro[/color]

[i]Moderatori[/i]
[color=#9933FF]bOGdI[/color] 
[color=#9933FF]Gintoki.[/color] 
[color=#9933FF]#Gaby	[/color] 
[/b]

-O parere trebuie sa includa cateva trasaturi morale sau fizice despre persoana respectiva
-Nu postati daca nu cunoasteti minim 75% din staff-ul actual
-Parerea trebuie sa fie de cel putin o fraza,nu 2-3 cuvinte.
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae

Re: [Pareri Staff] Aprilie 2016

#2
Administratori:
CrYyStI Inactiv, dar il inteleg. Bafta cu invatatul! De asemenea, doreste sa aleaga inca un fondator, te rog eu mult sa-mi asculti sfaturile ;) .
Danny El merita cel mai mult sa primeasca fondatorul. E genul de persoana care merge pe principiul "What happens in Vegas, remains in Vegas." ceea ce este un lucru foarte important. Gandeste logic inainte sa ia orice decizie, chiar daca e inacitv, daca e sa primesti gradul, 6 luni nu moare nimeni. In plus, in alea 6 luni pana termini cu bac-ul si admiterile, poti intra zilnic cel ptuin 5-10 minute, iar in acele minute de pot face multe, foarte multe. Mai bine putin si des, decat deloc, nu? :)) Abia astept sa vina data de 23 :x :) .
Adi. Sincer si fara suparare, nu cred ca te-ai descurca cu fondatorul. Inca esti....cum sa zic...blegut. Inca actionezi din "instinct" si te certi mult prea mult cu Danny, adica provoci subiecte de cearta. Adica, nu trebuie sa se intample zilnic, dar si o data pe luna e extrem de mult. In rest, e foarte de treaba si din nou bleg :troll: .
>H3LLsRa!n< Inacitv. Bafta cu munca! Pacat ca nu poti fi mai activ :( .

Co-Administratori:
BoGdY Incepe sa devina din ce in ce mai activ :x . Sta in umbre si ii arde pe netrebnici :troll: .

Moderatori Globali:
>BeaTz. Nu a vrut sa primesc mg :gusta: . Nu-i convine ca am facut fan clubul :troll: . Glumet, un baiat de nota 11, e foarte de treaba! :)
Gotze Este pe aceeasi lungime de unda ca si mine :troll: Un prieten adevarat. Ma ajuta cand nu stiu ceva :x .
>TyMbArK<. Asta si-o dorit foarteee mult lider la managerii resurse, da' nu-i pare rau ca o primit moderator global :meme:

Manager Resurse:
.Bogdan.
DarK MasTer Habar nu am ce naiba face cu resursele alea, dar in orice caz, nu este zi in care sa posteze fix 5 resurse, desi i s-a atras atentia :-w :| .
R^dFuCk3r Ma, vorba aia, timpu' vindeca orice rana. Pai, asa se pare.. :)
B0gDaN Am stat oreee sa-i explic "mizilicuri", dar se pare ca a meritat :) . Sunt foarte mandru de tine! Faci o treaba minunata! Un singur lucru, fi mai sigur pe tine ;) .


Detinatori
Twist# Nu am vorbit.
Cr3@tz@ daca o enervati intra ca trenu' in voi :troll: . Din cate am inteles de la Adi e grasa :-? :)) . Mie mi se pare draguta :x :) .
Radu Lucian Nu am vorbit.
##Marian. Nu am prea vorbit.
BeLeAuA Habar nu am cine-i el/ea.
ANdrw Din cate am inteles, vrea sa se retraga daca nu gaseste un donator. Ma, eu ti-am mai spus, pe mine poti conta 24/24, dar nu la partea financiara :meme: Te sustin si o voi face tot timpul! :ymhug:
tudorboian Nu am vorbit.
KILLER_BL@CK Nu cred ca face o treaba buna cu ZmC-ul.... :-?
Dyn0 Nu am prea vorbit.

Designeri
Carla's Dreams Blegul #1 ! \m/ Face creatii frumoase :x si face si o treaba minunata cu designerul :x
Ken Kaneki. Deci, creatiile lui imi plac cel mai mult, dar la semnatura aia pe render cu Rory Mercury ai cam dat-o in bara :( . Prea multa lumina ... Daca nu era atata lumina pe ea, pe a ta o alegeam. :) Si el face o treaba buna cu designerul.
Kisaragi Shintaro Ciuda si invidia in persoana :)) Numa' mor de ras cand citesc postarea aia =)) In rest e foarte de treaba, glumet si te ajuta la nevoie. Dupa el trebuie sa astepti tot timpul cel ptuin 3 zile sa-ti raspunda la cerere :meme: :))

Moderatori
bOGdI Nu mai e asa activ. Face o treaba foarte buna cu liderul, ca si pana acum :) .
Gintoki. Increzut, plin de el, mandru, ajunge din rau in mai rau. Nu se stie controla.
#Gaby Face o treaba buna ca si lider. Ma tot ameninta ca imi da ban :-s . E foarte de treaba, glumet si te ajuta oricand ai nevoie :ymhug: :) .
Imagine

Re: [Pareri Staff] Aprilie 2016

#3
Administratori:
CrYyStI - il stiu de mult timp. e un om harnic, muncitor, si tupeist :)) acum nu mai are timp de forum.
Danny - ma inteleg cu el, e un baiat de treaba, pacat nu multi il inteleg. de fapt stiam ca nu l inteleg, acum poate.
Maffw - un administrator activ, ma intrece tot timpul la nivel pe steam :)). e un om la locul lui.
>H3LLsRa!n< - un om taios, daca il superi iti da replica. pacat ca nu mai intra.

Co-Administratori:
BoGdY- asa eram si eu pe la varsta lui. cu comunitatile, stiam sa mi pun problema din alte puncte de vedere si sa stiti ca el chiar e super de treaba. cred ca a fost timid când era mic:))

Moderatori Globali:
>BeaTz. - cannabis, a avut ceva conflicte in trecut datorita faptului ca l-a scapat gura :)) e un om matur, fost detinator de server.
Gotze - e vechi, nu stiu daca a fost pe vechea comunitate din 2011. dar dupa ce s-a retras, a decis sa revina aici. e de treaba, numai ca n prea mai are timp prea mult de forum. din cate il stiu eu, e modest. din cate stiu.
>TyMbArK<. -andy, pai ce sa zic decat ca e mai nou, fost detinator, vrea sa si ia laptop si mi a cerut parerea ca eu sunt expert :)). si stiu ca are un calculator mai prost ca al meu :) :D vrea sa invete si sa fie bun la ceea ce face.

Manager Resurse:
.Bogdan. raul, pai el e omul ce mi aprecia creatiile când lucram. murea dupa web design acum nu prea mai e activ, a fost mod global, apoi a ajuns veteran apoi aici. sincer nu prea il cunosc.
B0gDaN - unul dintre tinerii manageri de resurse. se straduieste sa posteze resurse si chiar a zis ca nu mai are ce sa posteze :)) faceti o sectiune cu cs go.
e un om ce vrea sa fie prietenos.


Detinatori
Cr3@tz@ - o fata cu atitudine, se intelege cu hell.
Radu Lucian nou, sincer cred ca majoritatea nu l cunosc
BeLeAuA - nou
tudorboian e detinator serverului hell impreuna cu superior. nu joc cs, deci nu imi spun parerea la detinatori. sincer nu am tangente.
KILLER_BL@CK-
Dyn0 -

Designeri
Carla's Dreams smiley, unul dintre cei mai vechi oameni de aici. abia acum am observat ca e designer :)) e mic, dar e foarte prietenos. parerea mea.
Ken Kaneki. el sau karma, unul dintre ei cred ca a fost ucenicul lui yato. sau ma insel :)) cred ca ma insel. oricum, va cam incurc sa la toti va plac anime urile. apropo, daca tot va plac anime urile a ti citit cartile lui james clavel despre Japonia? prezinta foarte bine cultura lor. revenind, pe el nu l cunosc, nu prea il prind pe chat.
Kisaragi Shintaro foarte dur când vine vorba de ps. e de inteles ca daca iti place ceva si vrei ca si altii sa faca bine, esti dur cu ei si nu le dai sansa. apreciezi decat valori. il inteleg. iubeste anime urile. tin minte cum se certa pe chat cu cineva ca ii zicea ca ps nu se refera doar la niste reguli stricte si chiar la insultat :))

Moderatori
bOGdI - omul cu jocurile, e singurul ce are o gramada de jocuri pe steam. e unul dintre cei mai vechi membrii.
Gintoki. - gintoki. sincer , de el ma simt cel mai atasat pe forum, desi nu imi place sa ma incred in nimeni. are aceleasi gusturi ca mine, m a inteles , si chiar il apreciez. e singurul om de pe forum ce l apreciez. pe ceilalti nu va pot aprecia deoarece eu nu mai sunt cu forumurile intru rar si imi vad de viata.
#Gaby



recunosc ca pe unii nu va cunosc, sper sa fie 75% dar eu zic ca e. sper sa nu va flatez. :)) desi eu cunosc mult pe unii, poate unii nu ma cunosc mai deloc pe mine :) imi pare rau de voi.
si detinatorii, imi pare rau, nu am tangente cs nu am cum.
Cine sunt eu? (toate forumurile de aici nu mai exista)
  • Fondator pe o veche comunitate din 2009 cu numele de fastzone
  • Mod global pe mindfreak, a doua cea mai mare comunitate de suport phpbb din romania ( a fost)
  • Moderator pe vechiul cs gothic
  • Fondator pe alte comunitati.
  • Am incheiat aici tot parcursul meu, asa ca cei care stiti Alecs_in_Actiune sau PlaY4FuN asta sunt eu.
Si in prezent incerc sa fiu lifer si sa mai intru din când in când pe europacs :D

Re: [Pareri Staff] Aprilie 2016

#4
Administratori:
CrYyStI -Ocupat,dar ar trebui sa-si faca timp,macar 1 ora pe zi sa mai vada forum-ul.
Danny -Un baiat matur,cu capul pe umeri.Tine-o tot asa.
Maffw -Un baiat de nota 10+,ce rabdare poate sa aiba omul asta
>H3LLsRa!n< -Din anii trecuti il stiu ca un om exact ca Danny,doar ca mai flexibil,dar acum nustiu cum o duce.

Co-Administratori:
BoGdY -4 cuvinte:Scurt si la Obiect.

Moderatori Globali:
>BeaTz. -Ehe,n-are neovie de prea mult timp de gandire,actioneaza imediat.
Gotze -Nu am avut sansa sa-l cunosc.
>TyMbArK<. -Un baiat bun,bine educat si cu cei 7 ani de acasa.

Manager Resurse:
.Bogdan. -Este extraordinar de rapid,in postarea resurselor.
R^dFuCk3r -Mai are de muncit,dar e pe drumul cel bun.
B0gDaN -Nu se da batut niciodata.


Detinatori
Cr3@tz@ -O fata care isi vede de treaba ei,si aplica legea.
Radu Lucian -Nu am avut sansa sa-l cunosc.
BeLeAuA -Nu am avut sansa sa-l cunosc.
tudorboian -Nu am avut sansa sa-l cunosc.
KILLER_BL@CK -Un baiat foarte bun,rabdator,nu am ce comenta.
Dyn0 -Nu am avut sansa sa-l cunosc.

Designeri
Carla's Dreams -Nu am avut sansa sa-l cunosc. -Nu stiu ce nume aveati,poate dupa fostele nick-uri v-as cunoaste..(valabil pentru toti 3)
Ken Kaneki. -Nu am avut sansa sa-l cunosc.
Kisaragi Shintaro-Nu am avut sansa sa-l cunosc.

Moderatori
bOGdI -Nu am avut sansa sa-l cunosc.
Gintoki. -Un baiat cu toate calitatile.
#Gaby -Nu am avut sansa sa-l cunosc.
Imagine
Imagine


Cum poti lua legatura cu mine?:

1.Numar de telefon:0758238228
2.Y!M:yeep_cs@yahoo.com
3.Email:nicaipetru33@gmail.com
4.Steam:jajak.
5.PM Pe Forum:jajak.
6.Pe Server:Zp.EuropaCs.Ro/89.40.233.141:27015
Încuiat

Înapoi la “Pareri Staff”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator