[Pareri Staff] Decembrie 2016

#1
In acest topic va puteti exprima propria parere si opinie despre membri din Staff.
Administratori:
CrYyStI
BoTzY 
Maffw 
>H3LLsRa!n< 

Co-Administratori:

Moderatori Globali:
#Sm!leY! 
BoGdY 

Manager Resurse:
<D3$Tr0Y>. 

Detinatori
An0nim 
Dyn0 
Sardonyx 
kila fonic 32 

Designeri
Yato.
G2.Realxo*ReaDyX
Yukihira Soma

Moderatori
R^dFuCk3r
Sociopat
VincenT


Pentru a copia modelul, selectati textul de mai jos, dati "Copiere" (click dreapta si "Copy" sau CTRL+C) si apoi dati "Lipire" (click dreapta si "Paste" sau CTRL+V) intr-un nou topic.

Cod: Selectaţi tot

[b][i]Administratori:[/i]
[color=#AA0000]CrYyStI[/color]
[color=#AA0000]BoTzY[/color] 
[color=#AA0000]Maffw[/color] 
[color=#AA0000]>H3LLsRa!n<[/color] 

[i]Co-Administratori:[/i]

[i]Moderatori Globali:[/i]
[color=#00AA00]#Sm!leY![/color] 
[color=#00AA00]BoGdY[/color] 

[i]Manager Resurse:[/i]
[color=#FFBF00]<D3$Tr0Y>.[/color] 

[i]Detinatori[/i]
[color=#00FF00]An0nim[/color] 
[color=#00FF00]Dyn0[/color] 
[color=#00FF00]Sardonyx[/color] 
[color=#00FF00]kila fonic 32[/color] 

[i]Designeri[/i]
[color=#CC6600]Yato.[/color]
[color=#CC6600]G2.Realxo*ReaDyX[/color]
[color=#CC6600]Yukihira Soma[/color]

[i]Moderatori[/i]
[color=#9933FF]R^dFuCk3r[/color]
[color=#9933FF]Sociopat[/color]
[color=#9933FF]VincenT[/color]
[/b]
Nota:
*O parere trebuie sa includa cateva trasaturi morale sau fizice despre persoana respectiva.
*Nu postati daca nu cunoasteti minim 75% din staff-ul actual.
*Parerea trebuie sa fie de cel putin o fraza,nu 2-3 cuvinte.
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae

Re: [Pareri Staff] Decembrie 2016

#2
Administratori:
CrYyStI Ma bucur ca a reusit sa acorde cuiva cateva accese mai importante,si inca nu a renuntat la acest forum.
BoTzY Cam pasiv in ultima perioada,ori nu l-am vazut eu pe aici. Baiat de nota 10 cand vrea :halo_face:
Maffw Felicitari pentru tot ce ai facut pentru acest forum in primul rand,foarte ambitions in tot ce face bravo :-> :ok:
>H3LLsRa!n< Daca nu era el poate nu mai era forumul in ziua de azi.

Co-Administratori:

Moderatori Globali:
#Sm!leY! Smiley descurcaret el cu srv cu gradul cum a dato mers bine.
BoGdY Felicitari cu gradul,dar stii de mult cu ce se manca toate astea,cred ca intr-un viitor apropiat iti vei relua vechea functie,pacat ca ai renuntat la srv :-*,am avut noi ce am avut in trecut dar sper sa ramanem amici si colegi.

Manager Resurse:
<D3$Tr0Y>. Nu prea stiu multe despre tine,poate ca ai venit in perioada cat am fost eu banat,dar vad ca esti activ in ceea ce faci si spor la lucru.

Detinatori
An0nim Scandal,certuri,injuraturi etc... bravo ma ca ai ai reusit sa faci ceva pentru acest forum si ca nu ai renuntat la el. Multa rabdare si succes cu srv tau de Metin.
Dyn0 Fraer cu boneta de marinel, amuzant tare si tot nu te-ai lasat de Cs.Intr-o zi o sa te scufunzi ca Titanicul :ymdevil:
Sardonyx Ma abtin.
kila fonic 32 Nu prea te-am vazut pe chat ca sa i-mi fac chiar o parere completa despre tine,mai mult tacut,iti vezi de treburile tale.

Designeri
Yato. Ii place Cozonacul acum,dar din nefericire pentru el Cozonacul nu da 2 bani pe el,trist :( dar amuzant :troll:
G2.Realxo*ReaDyX Cred ca e unul dintre cei mai vechi amici de pe aici,chiar ma bucur ca inca esti aici si sper sa ramai la fel de glumet :))
Yukihira Soma Natsu Dragneel cu care am inceput campania Anti Spamm-Anti ##Seek`me :)),am primit warn,ban impreuna la bine si la greu :))

Moderatori
R^dFuCk3r Fuck3re nu am prea multe sa spun despre tine tu in felul tau zici tot ce este de zis,felicitari ca ai reusit sa ei grad,sper sa faci o treaba buna acolo pe sectiunea ta si cat mai multe giveaway-uri :))
Sociopat Felicitari Sorine pentru noul statut,tinete de treaba si lasa aburerilele de pe chat :))
VincenT Toti ma cunoasteti cu bine si cu rele. :gusta:
Imagine

Re: [Pareri Staff] Decembrie 2016

#3
Administratori:
CrYyStI-Intr-un final ai reusit sa faci o alegere buna punand-ul pe adi co-fondator :) De treaba si glumet cand e on.
BoTzY Ci cu tini uai ci cu veata da mai =)) Glumet stie sa fie serios uneori si are rabdare :)
Maffw Nu ai gadul de nici macar o luna (cred) dar ai facut cat a facut crysty de cand e inactiv.(adica 1 an) de cand esti tu co-fondator totul incepe sa revina. Glumet,sincer are respect si cumpat :)
>H3LLsRa!n< Pai nu am mai vorbit cu el de mult dar e un prieten bun.

Co-Administratori:
Loc Rezervat-R^dFuCk3r(coming next season) =))
Moderatori Globali:
#Sm!leY! -=Vezi nu mi-ai dat moderator la zm2 si s-a inchis fmm :troll: =)) De treaba glumet si activ.
BoGdY Ai facut tu o mica prostie cu retragerile acelea si ai pierdut un grad demn de tine dar asta e viata. Activ,serios si cand e nevoie de el te ajuta.

Manager Resurse:
<D3$Tr0Y>. -Mda nu stiu ce sa zic despre el... Nu am mai vorbit de mult cu el.

Detinatori
An0nim Uitat
Dyn0 Combinatozaur :meme: de treaba si serios.
Sardonyx Altul la care incep Cu Uai da lasa-ti de Helo si juaca si tu cieava fain :)) te treaba amuzant si e my little horse ;;) De treaba,serios,un prieten de incredere si serios,amuzant,nervos pe sora-sa =))
kila fonic 32 nu cunosc

Designeri
Yato. Un designer bun si priceput in ceea ce face.
G2.Realxo*ReaDyX Ce pot sa spun desre tine esti serios sari mereu sa ajuti o persoana cand e nevoie bafta cu gradul :) .
Yukihira Soma Bun deci nu te mai cunosc din cauza numelui =))

Moderatori
R^dFuCk3r Loc rezervat la Co-Administrator :meme: :gusta:
Sociopat Skulla mea (nu aia de jos) :meme: Unul dintre prietenii mei buni.Mersi bunicule :troll: ca ma inveti cs =))
VincenT Ravan este de treaba un om bazat pe ceea ce face si ma bucur ca sunt in echipa de moderator impreuna cu tine si sorin.
Adi. « Lun Noi 16, 2015 4:40 pm » El este fondatorul !
Adi. « Lun Noi 16, 2015 4:40 pm » Redfucker e seful nostru !
Imagine
Imagine
Imagine

Re: [Pareri Staff] Decembrie 2016

#4
Administratori:
CrYyStI Ma bucur ca a dat accese mai multe lui Maffw pt a se ocupa de forum
BoTzY in ultima vreme nu ii mai place sa stea on :|
Maffw Barosan de barosan no-comment ;))
>H3LLsRa!n< Nu cunosc , nam vb cu el

Co-Administratori:

Moderatori Globali:
#Sm!leY! De treaba , doar ca este cam offline tot mai des :-?
BoGdY Activ de treaba se descurca si in curand o sa ia UP

Manager Resurse:
<D3$Tr0Y>. nu.l cunosc
Detinatori
An0nim tot cu metinu si nush ce face cu el..
Dyn0 Nu.l cunosc , desi am fost colegi pe un servar de cs
Sardonyx de treaba descurcareț
kila fonic 32 bun prieten pe skype

Designeri
Yato. isi face treaba
G2.Realxo*ReaDyX are niste lucrari frumoase
Yukihira Soma nu.l cunosc

Moderatori
R^dFuCk3r copil de 13 ani enervant mai bine rămanea pe forumul ala de prost gust
Sociopat skull jmecher de jmecher mafiot
VincenT
asta ma enerveaza la culme , de cand a revenit tot satisfacut , imi placea mai mult cand era Banat
AwwW Co-Administrator EuropaCs Community
Admin Servar EuropaCs Community
Contact:
1. Pe forum: PM
2. Y!M: instyleinstyle728@yahoo.ro
3. Ts3: Ts3.EuropaCs.Ro

Re: [Pareri Staff] Decembrie 2016

#5
Administratori:
#Respect tot grupului.
CrYyStI Era si cazul sa mai dai din accese(fara suparare). Succes cu facultatea! :'D
BoTzY Old friend.. Ne-am certat urat pentru ca ai inteles ce nu trebuia. In fine.. Nu are rost sa raman legat de trecut, pierdere de timp :)) . Ai si acum respectul meu pentru persoana care esti si pentru treaba pe care o faci. Succes si tie cu facultatea!
Maffw Boule! Ne asteapta multa munca de azi inainte, multe proiecte =]] Urmeaza sa dai bacul ;)) Sper sa-l pici cu brio <3 Luv you bitch :halo_face:
>H3LLsRa!n< Idk ce-i cu el.. Il consider retras de vreme ce a avut o retragere activa si de atunci nu a mai intrat pe forum. Oricum, a facut o treaba foarte buna. Multa bafta cu munca!

Co-Administratori:

Moderatori Globali:
#Sm!leY! Deci un sfat prietenesc, vechime ai, cap ai, mareste activitatea pe forum. Asculta-ma ;) . Cred ca a uitat de mine.. :( Prieten foarte bun :'D
BoGdY Tot tacut e :-? . Prieten bun, bleg de felul lui. Dar te ajuta cu drag daca poate :ymhug:

Manager Resurse:
<D3$Tr0Y>. Idfk who you are.. Am vorbit putin pe chat :-? Mdea... pari un tip de treaba :)) Bleg, aerian, dar de treaba.

Detinatori
An0nim Isi deschide server de cs. Cu placere btw ;)) . Multa bafta cu el :-bd
Dyn0 El a avut multe servere la noi si de toate felurile. Se pare ca face o treaba buna cu metin-ul. Tine-o tot asa. :)
Sardonyx Egoist, sever, sarcastic, ironic, putin egocentric.
kila fonic 32 Idfk who you are...

Designeri
Yato. Old member. Ai fost intr-o absenta lunga, dar ai revenit. Lucrarile tale spun totul. Felicitari :ymapplause:
G2.Realxo*ReaDyX Tot asa ai ramas. Dar sa stii ca asta e cea mai buna calitate a ta. Sper sa nu ma intelegi gresit. :'D
Yukihira Soma Sincer, nu stiu cine e :)) . Dar parca, parca.. Nu stiu :)) Stiu ca are lucrari frumoase, desi mi se pare ca e destul de inactiv :-? .

Moderatori
R^dFuCk3r My right hand. My source of inspiration. My little horse. Ma' bitch :troll: .
Sociopat Skula <3 Old friend, best friend! Cel mai de treaba om de pe Pamant, din Calea Lactee, din univers!
VincenT Tot timpul gaseste motiv sa se ia de mine si dupa tot eu ma leg de el :-j . Daca zici ca ai o varsta, cred ca ar trebui si sa te comporti ca atare. Daca vrei sa dai jos pe cineva, fa-o in tacere, ai mai multe sanse de reusita. Crede-ma ;) .
Imagine

Re: [Pareri Staff] Decembrie 2016

#6
Am uitat de asta.

Topic inchis.
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae
Încuiat

Înapoi la “Pareri Staff”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator