[Propunere]Regulament

#1
Propunere: Regulament + cerere admin.
Print-uri(daca este cazul): no
De unde v-ati inspirat: no
Crezi ca va ajuta comunitatea? Daca da, la ce?: Da . Extinderea grupului "admin/slot/vip".
Descrierea propunerii: M-am gândit la adăugarea:
/regulament---> Un regulament pe scurt, pentru playeri noi veniţi .(fără întrebarea capcană de la cerere admin/slot).
/admin ---> pentru a vedea cerinţele pentru a devenii admin/slot.

<html>
<head>
<title>REGULAMENT</title>
<!-- MOTD -->
</head>
<body>
<style type="text/css">
body{background-color:#000;font-size:13px;font-family:Comic Sans Ms;margin:0px;color:#FFF;}.big{font-size:20px;font-family:Comic Sans Ms;}
</style>

<CENTER>

<div class="big">

<font color="red">REGULAMENT JUCATORI</font><br />
1. Orice tip de cheat-uri sunt pedepsite cu BANIP PERMANENT.<br />
2. Pastrati un limbaj decent!<br />
3. Oricine se simte neindreptatit poate depune o reclamatie pe forum la sectiunea dedicata. Nu incercat sa va rezolvati problemele pe server, riscati ban 120 min.<br />
4. Amenintarile de orice tip sunt interzise. Riscati ban 250 min.<br />
5. Pentru a anunta un jucator suspect de cod folositi tasta U urmata de @ apoi de mesaj.Respectati aceasta cerinta sau adminii serverului nu va vor lua in considerare!. <br />
6.Jucatorul care se considera nedreptatit pentru primirea unui BAN poate face cerere de unban pe forumul Europacs , sectiunea Cs.Europacs.Ro atasand si dovezi concrete (demo, screen-shots, martori) insa nu are voie sa mai joace pe server pana cand nu ii este aprobata cererea.<br />
7. Este interzisa folosirea armelor/grenadelor pe harti awp, cu exceptia celor primite cand incepe runda.<br />
- Prima abatere-Slay cu precizarea motivului.<br />
- A doua abatere-kick<br />
- A treia abatere-ban 120.<br />

<br /><br /> <center>EuropaCS Comunity</a></center>

</div></CENTER>

</body>
</html>

<html>
<head>
<title>Cerinte Admin/Slot/VIP</title>
<!-- MOTD -->
</head>
<body>
<style type="text/css">
body{background-color:#000;font-size:13px;font-family:Comic Sans Ms;margin:0px;color:#FFF;}.big{font-size:20px;font-family:Comic Sans Ms;}
</style>

<CENTER>

<div class="big">

<font color="red">Cerinte Admin</font><br />
Trebuie sa aveti minim 20 ore jucate pe server. <br />
Trebuie sa fiti activi minim 2 ore pe zi, pe server. <br />
Trebuie sa strangeti 5 voturi pe Freakz si sa postati numarul fiecarui vot in cererea de admin. <br />
Trebuie sa cititi si sa respectati Regulamentul Server-ului si Regulamentul Forumului. <br/>

<font color="red">Cerinte Slot</font><br />
Trebuie sa aveti minim 10 ore jucate pe server.. <br />
Trebuie sa fiti activi minim 2 ore pe zi, pe server. <br />
Trebuie sa dati 1 vot pe Freakz si sa postati numarul votului in cererea de slot. <br />
Trebuie sa cititi si sa respectati Regulamentul Server-ului si Regulamentul Forumului. <br/>


<br /><br /> <center>EuropaCS Comunity ©Nell </a></center>

</div></CENTER>

</body>
</html>


Link de Download[Botzy pass] ---> http://www.girlshare.ro/34995908.2
Designer EuropaCs Community
Imagine

Re: [Propunere]Regulament

#2
Asta ar fi folositor.
Pro.
"Datoria mea a platit-o EL,
Sangele ce-a curs este-al lui IISUS
De blestem,pacat nu mai sunt legat
Fiul a platit,sunt eliberat"

Re: [Propunere]Regulament

#3
si de unde ti-ai da tu seama dac ei au citit sau nu regulamentu? pentru ca oricine trage oleaca cu ochiu dar nu se uita peste tot de aia nu observa nici unu intrebarea capcana eu zic ca e ok asa cu intrebarea
Imagine
Imagine

Re: [Propunere]Regulament

#4
E mai bine asa cum e acum.
Dar,daca te referi ca atunci cand scri /regulament pe server,sa-ti apara chestia aia Pro.
Daca nu :CONTRA:

Edit:Da baaaaaaaaaaaaaaaa,la asta m-am referit si eu,oarecum...
Deci :PRO:
Ultima oară modificat Dum Aug 09, 2015 11:45 am de către .caNnab1s., modificat 1 dată în total.
Imagine
Imagine

Re: [Propunere]Regulament

#6
:gusta:
Nu aţi înţeles propunerea =))
Se vede că Botzy e cel mai deştept ..

Când scrii /regulament să apară ce e acolo mă :)) .
si de unde ti-ai da tu seama dac ei au citit sau nu regulamentu? pentru ca oricine trage oleaca cu ochiu dar nu se uita peste tot de aia nu observa nici unu intrebarea capcana eu zic ca e ok asa cu intrebarea
Lol .
Deci :| .. să-ti mai explic o dată .
Regulamentul complet o să fie pe forum .. pe server o să fie doar o parte din el (fără întrebarea secretă de la cerere admin/slot) . Întrebarea va rămâne , dar trebuie să fie citit tot regulamentul de pe forum :3 . Ăsta e şi scopul , pentru a face o cerere admin/slot trebuie să citească regulamentul integral de pe forum .
Propunerea a fost pentru a se mai scăpa de întrebările "Cum devin admin?""Cum iau admin?" "Unde fac cerere,cum" :|
Designer EuropaCs Community
Imagine

Re: [Propunere]Regulament

#7
:PRO: pentru regulament si preturi si :CONTRA: pentru scoaterea intrebarii capcane!
Imagine
Imagine
1. In viata exista o singura regula: sa nu ai incredere in nimeni!
2. Daca nu poti sta langa o persoana la rau,nu ai dreptul sa stai langa ea la bine!
3. Iubirea este viata,daca nu iubesti nu poti sa zici ca traiesti!
4. Nu vinde ieftin o prietenie veche,deoarece vei plati scump pentru una noua!
5. Ai fi puternic inseamna a face pe cineva cu inima franta sa zambeasca chiar si atunci cand sufletul tau este ranit!

Re: [Propunere]Regulament

#9
:PRO: pentru regulament si preturi si :CONTRA: pentru scoaterea intrebarii capcane!
Bă nu scoatem întrebarea capcană =)) .
Întrebarea rămâne pe regulamentul complet pe care îl găseşţi pe forum , acolo e doar o parte a regulamentului
Acolo e doar strictul necesar .
Designer EuropaCs Community
Imagine

Re: [Propunere]Regulament

#10
Eu sunt de acord.Si chiar as vrea adaugarea acestei propuneri.
Sa vad ce rezolv cu Creatza.
"Cerere acceptata" :-??
Ultima oară modificat Lun Oct 12, 2015 6:31 pm de către >H3LLsRa!n^, modificat 1 dată în total.
Motiv: Pana sambata aceasta propunere va fi rezolvata si pusa in aplicare
Imagine
Imagine
Încuiat

Înapoi la “Propuneri & Sugestii”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori