[Film] Furios si iute 8 (fate and furios)

#1
Nume Film: Fat and furios 8
Descriere: un film cu masini
An aparitie: 2017
Genul: actiune
Actori (Minim 2):
Dwayne rock
Jason statham
Trailer:
Nota IMDb: 7,3
Nota personala: 8,3
Propria parere:
M am dus la cinema punandu mi ochelarii de critic al filmelor si mi am luat carnetul de notite încercând sa scriu fiecare greseala din film doar ca sa ma laud ca sunt mare critic.
Glumesc, am incercat sa mi placa, dar am avut si un scepticism si am vrut sa am dreptate, ca filmul este slab.
Pro:
Momente amuzante, copiate de la marvel
Jason statham
roman
Actiune si adrenalina
Contra:
Personajul negativ ( praf )
Scenariu praf
Momente exagerate si unele faze amuzante cam exagerate

Concluzie: Daca esti fan explozii si actiune si no scenariu si nu esti mare critic de filme cum sunt eu, uita te, chiar e super bun.Daca ai asteptari mai mari, o sa ajungi ca mine.
Cine sunt eu? (toate forumurile de aici nu mai exista)
  • Fondator pe o veche comunitate din 2009 cu numele de fastzone
  • Mod global pe mindfreak, a doua cea mai mare comunitate de suport phpbb din romania ( a fost)
  • Moderator pe vechiul cs gothic
  • Fondator pe alte comunitati.
  • Am incheiat aici tot parcursul meu, asa ca cei care stiti Alecs_in_Actiune sau PlaY4FuN asta sunt eu.
Si in prezent incerc sa fiu lifer si sa mai intru din când in când pe europacs :D

Re: [Film] Furios si iute 8 (fate and furios)

#2
Damn!Un film de'a dreptul genial,tocmai ce l'am vazut.O actiune pe plan mondial.Cel mai emotionant moment din film si unde chiar mi s'a facut pielea de gaina a fost la sfarsit cand a intrat pe usa Jason Statham cu copilul lui Dom si cand a vrut sa il prezenti echipei "Toata lumea...faceti cunostinta cu Bryan" . Numele fiind pus dupa Bryan O'Conner si anume,Paul Walker.Si inainte de asta cand a zis "M'ati auzit spunand..ca nu intorci niciodata spatele familiei.Si vreau sa va multumesc tuturor ca nu v'ati intors niciodata spatele catre mine." Vi'l recomand cu placere,chiar merita sa il vedeti.In opinia mea fiind cel mai bun film de actiune iar seria fast and furious consider ca nu a dezamagit pana in prezent.Principalii actori: The Rock,Dom,Letty,Jason Statham.
Imagine
Imagine

Înapoi la “Filme”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator