Cheat engine, un soft complet pentru a trisa in jocuri

#1
Am adus discutia de softuri dar nu am zis de softul cel mai complet de a trisa in jocuri si anume Cheat Engine. Cu acest program puteti trisa la orice joc nu va trebuie decat niste cunostinte mici. Iar daca nu stiti folositi tables de pe net. ce sunt tables. cu acele tables puteti sa le importati in cheat si sa modificati resursele jocului. Eu singurul cheat pe care il stiu cu cheat engine e acela de bani in orice joc.

Deci daca jucati SP si doriti sa trisati chiar vi l recomand. va uitati pe net la tables si gata.
Cine sunt eu? (toate forumurile de aici nu mai exista)
  • Fondator pe o veche comunitate din 2009 cu numele de fastzone
  • Mod global pe mindfreak, a doua cea mai mare comunitate de suport phpbb din romania ( a fost)
  • Moderator pe vechiul cs gothic
  • Fondator pe alte comunitati.
  • Am incheiat aici tot parcursul meu, asa ca cei care stiti Alecs_in_Actiune sau PlaY4FuN asta sunt eu.
Si in prezent incerc sa fiu lifer si sa mai intru din când in când pe europacs :D

Re: Cheat engine, un soft complet pentru a trisa in jocuri

#3
La orice joc. chiar acum o luna l am testat la fifa 17 si la gta v pentru bani, nu trebuie decat sa stii sa cauti cum trebuie.
Cine sunt eu? (toate forumurile de aici nu mai exista)
  • Fondator pe o veche comunitate din 2009 cu numele de fastzone
  • Mod global pe mindfreak, a doua cea mai mare comunitate de suport phpbb din romania ( a fost)
  • Moderator pe vechiul cs gothic
  • Fondator pe alte comunitati.
  • Am incheiat aici tot parcursul meu, asa ca cei care stiti Alecs_in_Actiune sau PlaY4FuN asta sunt eu.
Si in prezent incerc sa fiu lifer si sa mai intru din când in când pe europacs :D

Înapoi la “Software”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori