[Reclamatie] Killing

#1
Nick-ul tau : orange^CL
Nick-ul celui reclamat: Killing it`s pleasure
Motiv: Nepasare,lene,imcompentent
Dovada:-
Deci in primul rand da banuri aiurea fara sa faca dovezi,apoi ii e lene sa scrie in ban-list nume ip samd
Nick: Se vede in ss.
Motiv: Ne prezentare ss..
Dovada: http://imgur.com/a/FomUp
IP: SE vede in ss..
Tu zici de mine ca nu im fac treaba de admin, dar intai uitate la tine. Tu vrei numa sa joci si ii astepti pe playeri sa reclame codati pe u@, normal tu ca in calitate de admin trebuie sa-ti faci timp sa intri la spec, asta e treaba ta in calitate de admin.
OFF: Nu stau dupa playeri la care nu se salveaza pozele pe care srv ai vazut tu chestia asta.Cumparati-va drq CS
Eu glumesc cu tine si tu te iei la cearta cu mine, te enervezi de ce stau spec
Tu nu esti un exemplu de admin,coportament neadecvat pe srv.

Ban-listu spune totul despre un admin, Ai numa 8 banuri postate restu unde sunt?

Cer remove,pentru incompententa si nepasare. Cu prima ocazie daca iei remove it dau eu personal BAN- pentru ca mia facut reclamatie aiurea,
Enjoy your life. Live it to the fullest.
You have enemies? Good. That means you’ve stood up for something, sometime in your life
If you live long enough, you’ll make mistakes. But if you learn from them, you’ll be a better person
Life is a dream for the wise, a game for the fool, a comedy for the rich, a tragedy for the poor

Re: [Reclamatie] Killing

#2
Multumesc , mi-ai facut ziua mai importanta.Ma bucuri ca tii la mine :*
Pentru ce dracu sa pun ip si nume , daca acolo Se vede in ss ? :))))
Si eu , spre deosebire de tine, nu stau spec intruna, nu te-am vazut mai niciodata la joc. Tu esti ceva gen , " Mi-am luat cap , ii fac demo " . se intampla sa gasesti playeri mai buni , dar tu le dai ban ,ncsf. Astazi ai dat destroy pentru unu care ti-a spus , "sa te f** " , destroy direct.
Martori: Retry , Kennys Elena.
Daca pana si tu imi spui mie "Ca sunt incompetent ca admin" , atunci nu am ce discuta cu tine. Stai spec pentru ce ? :)) .
Cer remove,pentru incompententa si nepasare. Cu prima ocazie daca iei remove it dau eu personal BAN- pentru ca mia facut reclamatie aiurea.
.
Asta e nepasare , ca nu pun ip SI NUMELE , CARE SE VAD IN SS ? Prietene iti spun sa canti la alta masa, ca nu e de tine aici..
Ban-listu spune totul despre un admin, Ai numa 8 banuri postate restu unde sunt?
Joc de 2 zile prietene :)) .
Mihay. Administrator Europacs Community.

Re: [Reclamatie] Killing

#3
Multumesc , mi-ai facut ziua mai importanta.Ma bucuri ca tii la mine :*
Pentru ce dracu sa pun ip si nume , daca acolo Se vede in ss ? :))))
Si eu , spre deosebire de tine, nu stau spec intruna, nu te-am vazut mai niciodata la joc. Tu esti ceva gen , " Mi-am luat cap , ii fac demo " . se intampla sa gasesti playeri mai buni , dar tu le dai ban ,ncsf. Astazi ai dat destroy pentru unu care ti-a spus , "sa te f** " , destroy direct.
Martori: Retry , Kennys Elena.
Daca pana si tu imi spui mie "Ca sunt incompetent ca admin" , atunci nu am ce discuta cu tine. Stai spec pentru ce ? :)) .
Cer remove,pentru incompententa si nepasare. Cu prima ocazie daca iei remove it dau eu personal BAN- pentru ca mia facut reclamatie aiurea.
.
Asta e nepasare , ca nu pun ip SI NUMELE , CARE SE VAD IN SS ? Prietene iti spun sa canti la alta masa, ca nu e de tine aici..
Ban-listu spune totul despre un admin, Ai numa 8 banuri postate restu unde sunt?
Joc de 2 zile prietene :)) .

Bai prietenas, te rog sami verifici toate banuri date,dai drumu cat mai repede sa le verifici?.Care 2 zile de cand joci, in plus nu cred ca e greu sa se uite Kamilah peste log-urile tale sa vedem cu adevart ca-te banuri ai dat
Iam dat destroy la acel player ca sa se invete minte,Iam dat advertismente banuri 120 minute,dar nimic,si ca mo injurat de ce lam omorat
Normal ca stau mai mult spec, ma uit dupa codati, vad ca te fute chestia asta.
Normal ca tu nu stai spec ca tie it pasa numa sa joci
Prietenas unde ai vazut tu la admini sa spuna Ip se vede in poza nicku se vede in poza
Nu joc pentru ca im fac treba ca admin.Ce plm te fute pe tine de ce stau eu spect
Enjoy your life. Live it to the fullest.
You have enemies? Good. That means you’ve stood up for something, sometime in your life
If you live long enough, you’ll make mistakes. But if you learn from them, you’ll be a better person
Life is a dream for the wise, a game for the fool, a comedy for the rich, a tragedy for the poor

Re: [Reclamatie] Killing

#4
Bai prietenas, te rog sami verifici toate banuri date,dai drumu cat mai repede sa le verifici?.Care 2 zile, in plus nu cred ca e greu sa se uite Kamilah peste log-urile tale sa vedem cu adevart ca-te banuri ai dat
Iam dat destroy la acel player ca sa se invete minte,Iam dat advertismente banuri 120 minute,dar nimic,si ca mo injurat de ce lam omorat
Normal ca stau mai mult spec, ma uit dupa codati, vad ca te fute chestia asta.
Normal ca tu nu stai spec ca tie it pasa numa sa joci
Prietenas unde ai vazut tu la admini sa spuna Ip se vede in poza nicku se vede in poza
Si imi spui mie Ca nu sunt capabil ? :)))
Ce dracu limbaj e ala de admin ? :))
Invata bai baiatule limba romana, si dupa daca doresti te bag eu in seama.
Pana nu inveti limba romana , nu am ce discuta cu asemenea "analfabeti"
Mihay. Administrator Europacs Community.
Încuiat

Înapoi la “Reclamatii”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori