Retragere ExpreSs.

#1
Numele Real: Catalin.
Numele de Admin: ExpreSs cel din Neant.
Numele de pe forum: ExpreSs .
Gradul actual: cred ca helper habar n'am
Motivul retragerii: Pai din cauza monotoniei pe sv, sunt multi admini care se cred prea superiori ca au grade mai mari ,daca ai god nu inseamna ca treb sa fii Dumnezeu si sa fii foarte serios,inteleg cand e vorba de adminat iti faci treaba la modul cel mai serios dar ca sa spui cuiva o parere sau sa faci o caterinca (aici ma refer in chatu adminilor) n'ai cu cine...Daca ai grad mai mare nu inseamnaca treb sa fii asa arogant de parca nu te poate ajunge niciodata..Toti sunt egali atat intre admini cat si intre admini si jucatori.Sa nu credeti ca fac asta "ca am 2 ani sau cn stie ce".As fi vrut sa fie si ceva atmonsfera placuta pe sv ca daca esti asa snob si plin de tn nu vei ajunge departe.Atat!
Data de incepere: de acum.Vreau sa fiu cum eram inainte, adica player.
EDIT: Nu e vorba de "marait",eu ziceam de monotonia si superioritatea de pe server. Ei dabia stiu sa se lege la sireturi si se cred zei.Doresc topic inchis aici.
Ultima oară modificat Sâm Ian 16, 2016 6:32 pm de către CaTaL1N., modificat de 3 ori în total.
Imagine
Imagine

Re: Retragere ExpreSs.

#3
Express, eu zic sa te mai gandesti, nu pune totul la suflet... Stiu ca esti un admin cu experienta, si ar fi pacat sa ne parasesti asa repede.

Re: Retragere ExpreSs.

#5
Pana la urma voi ramane ca admin deoarece uneori cand intru sunt codati si trebuiesc eliminati.De obicei codatii care sunt banati pe star intra pe cs si invers si trebuiesc distrusi de pe ambele.Pentru asta voi ramane,scuzati pentru acest topic negandit.Sper sa nu mai fac vreodata greseli dastea.Inca odata ma scuzati pt asta.Puteti inchide topicul.
Imagine
Imagine
Încuiat

Înapoi la “Absente & Retrageri”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori