Re: Re: Reclamatie PepsiTwyst

#2
:CONTRA: Lol asa reclamatie, in primul rand nu era asa pe lung ca te.ai uitat la mine si dupa ai pus laser intentionat cand eram in Stun ca sa ma omori cu el, exact ceea ce ai si facut.. Iar distanta de unde eram eu si unde ai pus laserul era de 3oameni lipiti unu de celalalt :-q .. Exact asa a fost http://imgur.com/redTOIe n.ai cum sa negi. Il am ca dovada pe Toffix care era langa mine cand s.a intamplat asta. :-h
Imagine

A fi domn e o-ntâmplare, a fi om e lucru mare.

Re: Re: Reclamatie PepsiTwyst

#3
Exact asa sa intamplat + ca ai primit doar 10 min ban nu ai de ce sa te plagi, nu ai priimit permantnt.
Ultima oară modificat Vin Ian 08, 2016 11:17 pm de către Smaili, modificat 1 dată în total.
Motiv: Tu nu ai Admin Server, si nici dovada nu ai, nu mai posta aici.

Re: Re: Reclamatie PepsiTwyst

#4
Eu zic Pro reclamatiei,dar nu doar pt acest motiv ci pentru ca Pepsy nu a mai intrat de ceva vreme pe server :)
Imagine
Legend from ZmX,EruopaCs.RO:
Imagine
;)


ZmX: 9491,9495,9503,9510,9517,9522,9527,9538,9555,9567.9596,9600,9625,9642,9667,9679

Re: Reclamatie PepsiTwyst

#5
:PRO: Bai baiatule !! Unde te crezi tu sa faci regulile tale? Eee, poate la VIP FREE se sanctioneaza dar cand nu e VIP FREE i zici doar sa nu mai puna LM-ul sub Zombie, ca se formeaza un BUG LASERMINE. Nu te apuci tu sa-i dai ban ca ti-a pus LM sub Zombie cand erai inghetat. Lasati-ma cu regulile voastre inventate, ca nu ajunteti nicaieri [-x [-x
Imagine
Încuiat

Înapoi la “Reclamatii”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori