[Propunere & Sugestie] Laserul cu BUG

#1
Propunere:Deci sa va zic de ce am facut acest topic, poate unii spuneti, ca e o propunere "proasta, fara sens". Pai, sa va spun, de ce...De ce sa pui Laserul Rosu peste Albastru, ca sa poti trece prin Laser, ca daca faci lucrul asta, nu prea te omoara, si cand intra un CT moare din LM ul meu / altcuiva. Plus ca la mai multi playerii, nu prea le convine sa facem lucrul asta...Ca si eu daca eram un Player nou pe server ce fac? ( daca acela formeaza un fel de bug ) Nu ies de pe server, ce rost mai aveam sa joc, daca acela, nu stie sa ma faca Zombie...Cred ca d-aia se formeaza acel bug cand treci in Laser Albastru stiind ca tu esti CT...Pe unele servere, nu prea am vazut, ca se formau bugurile...Bugurile se formeaza de la : 1. LM Sub-Zombie / 2. LM Rosu bug la cel Albastru
Print-uri(daca este cazul): De unde v-ati inspirat: Pai...m-am gandit eu, nu m-am inspirat de nicaieri.
Crezi ca va ajuta comunitatea? Daca da, la ce?: pai, de ce sa nu facem lucrul asta...cand putem juca linistiti pe server fara sa facem bugu` la LM ul Albastru?
Descrierea propunerii: Bug LM albastru cu cel Rosu.
Imagine

Re: [Propunere & Sugestie] I see You?!

#2
Nu se mai face nici un BUG, cand pui laserul rosu peste cel albastru :))
Poti sa pui laserul, ca nu se face nici un BUG.
Si chiar daca pui un laser sub un zombie nici atunci nu se face BUG.
BUG-ul cu laserul se face altfel, nu este cum credeti voi sau cum inventati voi. Nu se face cu ceea ce ai scris tu, ci putin mai diferit.
Si este bine ca poti sa pui laserul albastru/rosu peste cel rosu/albastru fiindca asta este un beneficiu atat pentru zombie cat si pentru oameni.

Si plus ca BUG-ul se face foarte rar, trebuia sa aduci si cateva poze, nu doar cuvinte.
Deci
:CONTRA:

Re: [Propunere & Sugestie] Laserul cu BUG

#3
:CONTRA:

Sa lamurim si asta. Bug-ul acela care faci multe killuri omorand doar un singur zm,se formeaza atunci cand se foloseste amx_teammenu,cand il muti de pe spec in joc,iar ce ai facut tu in print nu deranjeaza cu nimic la srv,doar faptul ca este enervant ca poate ajunge zm-ul la tine fara sa sparga lm-ul albastru.Faza cu lm-ul sub zm-ul inghetat este mai mult pentru a se putea juca o runda cum trebuie,facand treaba asta se pierde si farmecul jocului si nu faci nici ammo. I-am propus lui Cristi sa scoata accesul la teammenu din 2 motive: 1. Cu ajutorul lui se poate forma acel bug. 2. Este cam inutila comanda sa il bagi in joc cu forta nu prea poti..
Imagine

Re: [Propunere & Sugestie] Laserul cu BUG

#4
Propunere inchisa.


Rezolvat.
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae
Încuiat

Înapoi la “Propuneri & Sugestii”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori