[Propunere] FURY DESIGN

#1
Propunere : FURY DESIGN
Print-uri(daca este cazul) : Fara Printuri
De unde v-ati inspirat : Idee Proprie
Crezi ca va ajuta comunitatea? Daca da, la ce? : Da , Deoarece multi dintre Playeri / Admini nostri nu Indeplinesc Cerintele de la Categoria de Cereri Design depe EuropaCs.Ro
Descrierea propunerii : Propun sa se mai faca o CATEGORIE in FURY , Cu Denumirea FURY DESIGN - urmata de 4 SubForumuri :
1 : Cerere Avatar / Semnatura
2 : Portofoliu FURY
3 : Battle Design FURY
4 : Cadouri FURY
De aceasta CATEGORIE ma pot ocupa eu fRy (R) Russien si Fr3sH Deocamdata , Daca vor mai fii Doritori ii putem adauga si pe ei , Dar de moment ne vom descurca noi , Cred ca va aduce un Ajutor Sectiunii noastre deoarece pe Europa Cs este foarte greu sa Ceri macar un avatar , Asa noi le punem la dispozitie Playerilor nostri inca un Beneficiu , Ce-l de a face o Cerere la noi pe Sectiune , De Modelele de Postare si Regulament ma pot Ocupa eu , Si vom Adauga ca Regula principala orice Avatar / Semnatura sa contina Text secundar , FURY.EUROPACS.RO Este beneficiu ca si auto Reclama , Si tot odata vom fii scosi in evidenta si pe Google cu acceasta Sectiune , si asa va aduce vizite Sectiunei FURY , tot odata poate si Playeri ,
#. Daca accest Post v-a ajutat , Nu Evitati sa apasati pe Butonul Imi Place !
We Make The Difference
• Mesaj privat:. Y!M : Russien.Bc@yahoo.com
E-Mail : Russien.Bc@yahoo.com
© Co-Administrator Team !
© Server Fury.EuropaCs.Ro !
© Copyrighy By fRy (R) Russien. All Rights Reserved.
Imagine
Imagine

Re: [Propunere] FURY DESIGN

#2
Da..intr-adevar,am discutat cu fRy (R) Russien si ne vom ocupa de aceasta mica sectiune.Mi s-ar parea o idee mai buna,ca adminii ce fac cerere "avatar,sematura,battle,cadouri" sa aive gradul peste "Helper".Acum asteptam parerea celorlalti si desigur, a lui 20CMRECORS DANNY*.
#Pro
Imagine

Re: [Propunere] FURY DESIGN

#4
Topic Closed
Nu se poate, este deja o sectiune care are aceste atributii. [EUROPACS] DESIGN 2D & 3D
Daca va place si va pricepeti aplicati pentru designer.
Imagine
Încuiat

Înapoi la “Propuneri & Sugestii”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori