[Contestatie] fRy (R) Russien

#1
Buna-Ziua , Dupa cum scrie si in Titlu , acest Topic este facut pentru ami arata nelinistea , De curand am luat Remove pe Motiv de Aim / Wall nici nu s-a specificat Motivul clar , Desi Dovezile nici nu erau concrete si nici nu observ vreo urma de ( COD ) in ele , Dar totusi am tacut din gura am Acceptat Remove fara comentarii , Si mi-am aratat activitatea cat si ca Player , Si presupun ca va-ti convins majoritatea care credeau ca folosesc Coduri ca sunt 100 % Curat , Nici macar CFG nu folosesc , Joc 100% Default de cand ma stiu , Astazi au fost mai multi Admini care au stat spec pe mine pentru a ma verifica si sa enumar cativa : Play , Rekt , Claudiu , eMy este doar slot desi are experienta din cate se vede , Si mai sunt care au stat sa vada inclusiv Kankuro era pe Server si probabil ca a observat si el ... Scorul imi era tot printre primi .. Nimic schimbat doar ca de data asta au fost Admini care s-au uitat si nu cred ca este vreo unu sa vina cu Demo sa zica ca da ba baiatule ai Aim / Wall ... S-au orice altceva , Chiar din Contra mi-am facut si Demo-uri singur , Si unde se vede clar ca dau pe o Runda 2 Hs-ul ce-l putin si nimeresc payeri care se ascund langa un Perete/Cutie .. eu doar trag dar nu a zis nimeni ca vezi ca ai cu tare Cod , Propun sa fiu Repus in functie si pe viitor cand se acuza asa sa se ocupe cineva inde'ajuns , Nu cu Teste Wg sau mai stiu eu ce , vi direct cu Bind cu Ss / Demo .. Wallu iese in Ss / aim in Demo adica asta e la ordinea zilei , Astept Decizia tuturor Playerilor Inclusiv Fondatorii , Doresc repunerea in functie deoarece am fost judecat mai mult pe nedrept ... Si pot fii tinut sub observatie cat doriti , Nu ma deranjeaza
PS : Kenzor Lasa Reply fals, Membru din Rank-ul de Fandator care doreste sa-mi ceara Conversatiile cu el depe Facebook i le dau cu mare drag , Desi el zice ca am iesit , din start minte cu nerusinare si nu mi se pare normal , Deci eu am Dovezi clare si concrete Kenzor , Fb-ul nu minte mi-ai cerut wg , Ti-am raspuns nu am iesit , Ti-am facut si testul nu a mers , apoi ai inceput sa o dai in altele ;) Conversatiile nu mint , Fac ss la fiecare daca este nevoie , doar sa mi se ceara , Si calm ca unii s-au cunvins ca fac accelasi scor si acum ca player cand poti face ce vrei si demo si ss si tot ce vrea inima ta , Pentru REmove asta voi lupta pentru ca nu e pe merit , Daca e sa raman asa raman asa nicio problema , Dar pana nu arat la toata lumea ca ma-ti judecat aiurea nu ma las
Ultima oară modificat Sâm Mai 20, 2017 11:33 pm de către RoGeRr.â„¢, modificat 1 dată în total.
We Make The Difference
• Mesaj privat:. Y!M : Russien.Bc@yahoo.com
E-Mail : Russien.Bc@yahoo.com
© Co-Administrator Team !
© Server Fury.EuropaCs.Ro !
© Copyrighy By fRy (R) Russien. All Rights Reserved.
Imagine
Imagine

Re: [Contestatie] fRy (R) Russien

#2
Fry nush ce sa zic eu cand mam uitat pe tine nu ai avut nimic doar trageai uneori la nimereala si aveai norocul ala suprem sa iei pe cineva ... Claudiu a luat remove pe srv el acum nu prea are ce sa zica in momentul de fata, Emy e slot s-a uitat si ea pe tine si nu a vazut nimic deosebit fata de mine acum nush de ceilalti admini ai merita gradul inapoi de admin ... asta a fost tot ce am vrut sa iti spun ... esti de treaba nam ce zice :)
Imagine



Noi Ne Temem de ceilalti dar si de noi insine!
• Mesaj privat:. Skype : bosss_raul
• E-Mail :raulghioghiu@gmail.com
• © Helper Team !
• © Server Fury.EuropaCs.Ro !


:ACCEPTAT:

Re: [Contestatie] fRy (R) Russien

#3
:CONTRA: baiatule ........... sunt 5 motive pt contra:

1.cand ti-am intrebat daca faci un test wg tu ai zis dda si ai iesit asta e dovada ca erai codat ....... app in wg iese si cfg,models tot ...sa stii

2.ai avut si reclamatie pe acest motiv de cod

3.esti cel mai ciudos admin dintre toti nu dai la nimeni pro daca are o micuta greseala

4.aveai activitate foarte mica

5.azi daca te lauzi ca nu ai avut cod poate ai folosit cand nu eram noi on + in tecut ai folosit la greu


Imagine






baieti dar voie dupa ce loati remove din cauza ca esti codat si vr iara admin tu folosesti cod?? ...........aveti un pic de logica poate sal bage/scoata ori cand..............atunci poate nu avea merita pro pt asta?..........am fost un codat si daca mai vr poate sa bage iara cod cand vr .............
Ultima oară modificat Dum Mai 21, 2017 10:43 pm de către NaRcIs12, modificat de 2 ori în total.

Re: [Contestatie] fRy (R) Russien

#4
Intradevar, am fost astazi pe server si era si fry, nu am vazut nimic suspect la el
Insa sunt destul de "nou" pe server si nu ma pot pronunta pe ceva la ce nu am fost prezent.
Ultima oară modificat Dum Mai 21, 2017 1:30 pm de către CaTaL1N., modificat 1 dată în total.
Motiv: Data viitoare vei lua warn deoarece te bagi aiurea,tu nefiind admin pe server.
Imagine

"Stiu ca sunt prost. Dar cand ma uit in jur, prind curaj."
- Ion Creanga

Re: [Contestatie] fRy (R) Russien

#5
este adevarat ,ca am stat spec pe russien.. nu am observat nimic ,nici wall nici aim.. mai ai norocul sa tragi pe langa o cutie/perete si sa fie unul pe acolo, Sunt de acord sa primesca gradul inapoi,are experienta si ne prinde bine admini de genul. :PRO:
Încuiat

Înapoi la “Discutii”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori