[Cerere UnBan] bita.

#1
Numele tau in Joc: bita.
Numele Adminului care te-a banat: gigaset
Data si ora: 11-12.04.2015
Harta: nu mai stiu
Motivul pentru care ati primit ban: imi spunea el ca nu mai am ce sa caut pe server si chestii d-astea ca am facut eu rau serverului ... si nu apar nici in lista lui de banuri
Ip-ul tau pentru unban: 176.223.43.147
SteamID ul pentru unban: bita. STEAM_0:1:30219937


edit : e din Mie Apr 01, 2015 postu ala ... deci eu zic sa termati voi :)) ca pana la urma chiar nu am facut nimic , nu mai fiti asa tare in gura ca tot din cauza voastra pica hekerul ala serverul .. Nu inteleg de ce aveti o parere proasta despre mine dar chiar nu ma intereseaza , oricum tu gigaset zici ca esti cel mai mare star ai niste aere tot un om esti :)) sa stii . Pai sa pui acolo banlistu sa vad de ce am fost banat:)
Ultima oară modificat Lun Apr 13, 2015 10:32 am de către bita., modificat 1 dată în total.

Re: [Cerere UnBan] bita.

#3
:CONTRA:
Nu ai ce cauta pe server intelege ..pentru ce ai facut atunci !
Uite mesaj de la Alexu forum/viewtopic.php?f=250&t=38806 ala de jos e mesajul lu Alexu , vezi ce a zis da ? + tot acolo e si mesajul meu !

Edit: Si daca e de atunci ce ? Crezi ca daca a fost pastele eu te iert ? Noo..si nu ma cred asa mare precum vorbesti tu ! Ai mare grija ..du-te tare..ca deja tu te crezi ala mare..parca ai fi Basescu..nu esti ! ;) Bafta !
App..banul e pus acolo !
Imagine

Re: [Cerere UnBan] bita.

#4
Numele tau in Joc: bita.
Numele Adminului care te-a banat: gigaset
Data si ora: 11-12.04.2015
Harta: nu mai stiu
Motivul pentru care ati primit ban: imi spunea el ca nu mai am ce sa caut pe server si chestii d-astea ca am facut eu rau serverului ... si nu apar nici in lista lui de banuri
Ip-ul tau pentru unban: 176.223.43.147
SteamID ul pentru unban: bita. STEAM_0:1:30219937


edit : e din Mie Apr 01, 2015 postu ala ... deci eu zic sa termati voi :)) ca pana la urma chiar nu am facut nimic , nu mai fiti asa tare in gura ca tot din cauza voastra pica hekerul ala serverul .. Nu inteleg de ce aveti o parere proasta despre mine dar chiar nu ma intereseaza , oricum tu gigaset zici ca esti cel mai mare star ai niste aere tot un om esti :)) sa stii . Pai sa pui acolo banlistu sa vad de ce am fost banat:)


Edit : Nu a zis nimeni sa ma ierti smechere:)) dar zic ca din cauza ta cu gura ta mare si alti admini care sunt pff.. facea ala pe smecheru cu serverul :) habarnu aveti sa vorbiti , mai ales tu esti un R.
Încuiat

Înapoi la “Cerere Unban”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori