Re: RECLAMATIe Bad Boy

#3
Ba boss , eu ti-am dat ban pentru ca m-ai injurat , si pe mine si pe Dau de cade netu (iti confirma el) , tu crezi ca ma oftic si iti dau ban sa ma aflu in treaba? m-ai injurat , suporta consecintele. Iar slay ti-am dat pentru ca nu ai atacat , trageam in tine si fugeai

Edit: spui tu ca m-ai atacat? dau de cade netu si Marina au fost on , stiu ei cum s-au intamplat lucrurile.
Ai fugit cand am tras in tn , apoi ai pus lm sa ma omori cand ai vazut ca te-am lasat sa fug , nu stiam cine esti si de aceea nu ti-am dat slay , dar dupa ce am vaz cine m-a omorat cu laserul , am vaz ca tu erai , nu ti-am dat slay pt ca m-ai omorat , ti-am dat pt ca nu ma atacai si nu stiam cine esti , de aceea ti-am dat slay atunci , cand am vazut ce nick ai.
Ultima oară modificat Dum Dec 13, 2015 7:56 pm de către .Bad Boy., modificat 1 dată în total.
Imagine
Imagine
**Fost Manager Resurse**
**Fost Designer 3D**

Re: RECLAMATIe Bad Boy

#4
:))))))))) cand te-am injurat copile? si de atacat te-am omorat se vede CONSOLA!!uitate mai bine si terog imagine cand te-am injurat! asa ca nu minti ca esti admin ca degeaba!

Re: RECLAMATIe Bad Boy

#5
Nume Jucator: DaU D3 CaD3 NeTu
Parere: :PRO:
Argumentare: Ba asta bad bou sau cum ti-se spune nu ma implica pe mine fiindca eu nu sunt in dovada :-W si serios 120 min ce limbaj a spus ALOO :-l
Sugestii: No.
Altele: :-l
Ultima oară modificat Mie Dec 30, 2015 10:14 pm de către CaVaDoR, modificat 1 dată în total.
Imagine
Încuiat

Înapoi la “Reclamatii”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori