Reclamatie: v!rus

#1
Numele tau in Joc: Who's next?
Numele Adminului reclamat:v!rus
Data si ora: 08.02.2016; 23:47
Harta:de_dust
Motivul reclamatie:Ban fara motiv.La ora 23:28 mi-a facut poze, i le-am trimis, am fost curat in poze si am primit dispozitia de a intra pe server.Apoi, la ora 23:47 ( dupa cum am precizat si mai sus ) am primit ban fara motiv. Cei care mi-au mai facut poze pot confirma prezenta pozelor mele curate in timpul precizat de acestia.
Dovada:Cei care doresc sa vada pozele add me: gogangratian_mihai@yahoo.com

Re: Reclamatie: v!rus

#2
Nume Admin/VIP: Rob3rt93
Parere:
Argumentare: Asteptam dovada lui virus, dar sunt sigur ca ti-a facut demo, sau are el o dovada, ca nu da el asa ban degeaba!
Sugestii:

Re: Reclamatie: v!rus

#4
Nume Jucator *ElecTr0*
Parere: :CONTRA:
Argumentare: am urmarit demo-ul si sunt cateva momente care mi s-au parut si mie dubioase.
Sugestii :
Altele:

Re: Reclamatie: v!rus

#5
Nu inteleg de ce solicitati ca playerii sa faca reclamatii in cazul anumitor neplaceri provocate de admini daca nu luati nicio masura. M-am uitat la rubrica " Reclamatii " si am vazut diverse reclamatii aduse acestui admin ( v!rus ). Nu va intrebati de ce i se fac reclamatii? Credeti ca i se fac doar de dragul de a i se face? Eu zic sa intrati 2-3 zile pe server cu un nick nou si sa-i urmariti activitatea, atunci o sa va convingeti toti. Daca e admin inseamna ca are dreptate mereu? Aici ma refer doar la persoana in sine, nu ma refer la ceilalti admini de pe server.
Încuiat

Înapoi la “Reclamatii”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator