[Cerere Moderator] .Bogdan.

#1
Numele de pe forum: Bogdan.
Numele real: Raul :))
Varsta: 16 ani.
Email: raulel92@yahoo.com
Vechime: 3 ani \m/
Posturi: 7k+
Categoria in care vrei sa fii moderator: Lider admin server
Cat timp poti acorda forumului in fiecare zi?: Destul de mult pentru acest grad.
De ce vrei acest grad?: Vreau sa-mi "reinviu" activitatea si sa ajung unde am fost.
Imagine
Imagine
1. In viata exista o singura regula: sa nu ai incredere in nimeni!
2. Daca nu poti sta langa o persoana la rau,nu ai dreptul sa stai langa ea la bine!
3. Iubirea este viata,daca nu iubesti nu poti sa zici ca traiesti!
4. Nu vinde ieftin o prietenie veche,deoarece vei plati scump pentru una noua!
5. Ai fi puternic inseamna a face pe cineva cu inima franta sa zambeasca chiar si atunci cand sufletul tau este ranit!

Re: [Cerere Moderator] .Bogdan.

#2
Ma..activitatea ta a fost foarte slaba in ultimul timp,dar avand in vedere ca ai rezistat destul de mult cu mg zic :PRO:
nu ai cine stie ce de facut cu gradul ..
chiar daca te-ai comportat ca un copil de 10 ani la faza aia cu M.R
Ultima oară modificat Mar Mar 22, 2016 3:43 pm de către Karma., modificat 1 dată în total.
Privesc prostia omeneasca din umbra ca Ryuk!
Fara remuscari amputez ca un diclonius.
Imagine

Re: [Cerere Moderator] .Bogdan.

#3
Sau lasa. Nu consider ca esti potrivit pentru locul ala. Pana la urma sa nu uitam ce ai facut cu liderul mr, de nu l-ai avut nici 30 de minute. O sa se mai descurce bogdi un pic, ca e baiat silitor ;))
:CONTRA:
Imagine

Re: [Cerere Moderator] .Bogdan.

#6
:PRO: Da bravo andy , mare ciuda asta ca te-a atentionat ca ai dai un warn degeaba , oricum Bogdan a ajutat mult comunitatea si el nu este genul de pers. care face activitate pt. grad si dupa il lasa , el isi va mari activitatea si o sa se descurce foarte bine cu gradul cum s-a descurcat pana acum cu toate. Multa bafta .Bogdan. , daca iei grad-ul sa vii in forta si sa ajungi cum erai inainte MG. \m/
Imagine
Imagine
Imagine

Re: [Cerere Moderator] .Bogdan.

#9
Nu stiu ce o fost in capu' tau cand ai avut mg si apoi lider mr,dar prima data demonstreaza ca ti-ai revenit,pentru ca fata de mine,ti-ai pierdut increderea,chiar imaginea pe care mi-am facut-o despre tine...In concluzie,nu meriti sa revii.
Contra.
"Datoria mea a platit-o EL,
Sangele ce-a curs este-al lui IISUS
De blestem,pacat nu mai sunt legat
Fiul a platit,sunt eliberat"
Încuiat

Înapoi la “Cerere Moderator”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Semrush [Bot] și 1 vizitator