[Propunere] Regulament

#1
sssssss
Ultima oară modificat Dum Mar 26, 2017 10:19 pm de către Jucator-Bun, modificat de 3 ori în total.
Enjoy your life. Live it to the fullest.
You have enemies? Good. That means you’ve stood up for something, sometime in your life
If you live long enough, you’ll make mistakes. But if you learn from them, you’ll be a better person
Life is a dream for the wise, a game for the fool, a comedy for the rich, a tragedy for the poor

Re: [Propunere] Regulament

#2
In mod normal,cam pe orice server,comanda de poze(sau wg) intre admini e permisa,deoarece e normal sa il verifici daca ti se pare suspect.Da' doar asta,nu si slay,slap,kick,ban.Mi se pare o propunere foarte buna si aici,in cazul in care nu e permis,sa fie,deoarece e important.Sa stii ca in demo se vede orice,nu numai aim,doar daca stii sa le observi si sa iti dai seama.Sunt PRO.

EDIT: Tiganu,nu,nu iti este permis niciun slay si niciun kick.Sa va iasa din cap ca daca v'ati platit gradu,nu inseamna ca sunteti zei si faceti ce va taie capu.Esti egal cu ceilalti,nimeni nu este mai presus(decat maffw,ca'i serverul lui).Mie mi se pare normal sa dai ban unui helper care joaca cu cod..si dupa ii arati lu maffw dovada sa poata sa ii scoata accesul..simplu,nu treb filozofie aici.
Ultima oară modificat Lun Mar 20, 2017 2:45 pm de către CaTaL1N., modificat de 2 ori în total.
Imagine
Imagine

Re: [Propunere] Regulament

#3
#CONTRA
Jucător ia caută-mă pe afara si vezi daca ma găsești
amx_ss iti este permis daca nu iti da ss ii faci reclamație, sau daca are aim demo si reclamatie.
Acu vr sa dai ban-uri pe la Helperi sau ce?
Eu ca fondator, cu strictete imi este permis slay si kick.
Propunere tâmpită, doar Maffw poate da ban, restu remove.
Imagine

Re: [Propunere] Regulament

#4
Ssssss
Ultima oară modificat Dum Mar 26, 2017 10:19 pm de către Jucator-Bun, modificat de 5 ori în total.
Enjoy your life. Live it to the fullest.
You have enemies? Good. That means you’ve stood up for something, sometime in your life
If you live long enough, you’ll make mistakes. But if you learn from them, you’ll be a better person
Life is a dream for the wise, a game for the fool, a comedy for the rich, a tragedy for the poor

Re: [Propunere] Regulament

#5
Propunere inutila, orice admin are dreptul de a cere test wg sau sa ii faca poze. Regula se refera la interzicerea abuzului de amx_slap, slay, ban, kick si altele. Nu trebuie sa il banezi tu, ne prezinti doavada si are ban si remove instant. Nu esti in masura tu sa decizi daca un admin are aim/wall, noi analizam bine dovezile si tragem concluziile. Daca am face asa, adminii de grad co-owner si owner ar fi nefolositori.
Imagine

Re: [Propunere] Regulament

#6
Topic inchis.
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae
Încuiat

Înapoi la “Propuneri & Sugestii”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori