[Cerere Unban] KingLION

#1
Nick: KingLION
Adminul care te-a banat: Retry
Alti adminii online in momentul acela : elena dar cred ca o fost afk
ip: 79.118.105.181
Dovada: -
Motivul: Mi-o dat ban aiurea, fara motiv, totusi sunt nelamurit nu ai postat banul in banlist.Ai dovada de ce mai banat. Vreau motivul dece mai banat ?
EDIT
Ok ma-m lamurit cine mi-o dat ex, Dar totusi la fatuca asta is ia lumea in cap. Nu are ban-list. Vreau dovada concreta ,clara si incontestabila de-ce mia dat EX
Edit 2
Nu ReTrY a facut asta , ci eu ... Mdap.. si acum o sa iau remove si din nou chestii si trestii .... Imi pare rau , am vrut sa banez un codat si cand am vrut sa-i iau ip-ul ti l-am luat pe al tau din greseala.... ReTrY nu e vinovat , ci eu
Ok se mai intampla, Dar cer advertisment pentru neatentia. Daca tu ai realizat ca mi-a dat mie ban dece nu mi-a dat unban?
Ultima oară modificat Mar Mar 28, 2017 9:00 pm de către LionKING, modificat de 4 ori în total.
Imagine

Re: [Cerere Unban] KingLION

#3
Nu ReTrY a facut asta , ci eu ... Mdap.. si acum o sa iau remove si din nou chestii si trestii .... Imi pare rau , am vrut sa banez un codat si cand am vrut sa-i iau ip-ul ti l-am luat pe al tau din greseala.... ReTrY nu e vinovat , ci eu
Încuiat

Înapoi la “Cerere Unban”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori