Re: [Portofoliu] Trunks

#2
Pentru inceput arata bine dar mai ai de lucrat la efecte blur,text,dar la cel cu andi imi place asa efectele in rest urmareste tutoriale
Fost Designer D2 Comunity EuropaCs.
Imagine
Imagine

Re: [Portofoliu] Trunks

#7
Redimensionare nu este buna ,efectele sunt urate,textul nu se potrivește de loc.
Fa-ti propriul tău blur.
Nu e rau pentru inceput .
Iti urez succes .
Cand ingeri pleaca demonul sunt eu insa sa spun ca tu esti ingerul imi e tare greu
Multi mi-au zis ca nu o sa reusesc.
Dar eu nu am renuntat si am tot incercat
Pana cand am auzit :
-L-ai vazut pe dracu” ala chiar a reusit.

Re: [Portofoliu] Trunks

#9
Voi comenta doar ultimele 2 semnaturi le-ai lasat fara culoare absolut fara viata . Prima semnatura nu este integrata deloc, iar la parul lui Yu este alb-negru jos, nu ai ales cele mai fericite efecte, si sincer nici backgroundul nu prea merge, daca erau alte efecte niste brushuri culori poate se potrivea si backgroundul mai bine.

a 2 a semnatura cea cu Ashe sa zicem ca parca e integrat in proportie de 10% dar asta doar pare din cauza lipsei de culoare din render si background in rest la fel ca la prima semnatura .

https://www.youtube.com/user/HadesTut0rials - Acesta este canalul unui tip ce are niste tutoriale destul de bune (zic eu) care pe mine unul mai ajutat la inceput in descriere gasesti renderul si resursele . Poti sa le urmaresti, nu ai nevoie sa stii limba engleza explica destul de bine in cat sa inteleaga oricine si nu sunt grele deloc. Bafta in continuare si daca-ti place continua sa lucrezi in PS .
Privesc prostia omeneasca din umbra ca Ryuk!
Fara remuscari amputez ca un diclonius.
Imagine

Re: [Portofoliu] Trunks

#10
Mai ai mult de lucru așa Cum zice și Atsushi nu ai pic de efecte ai mai făcut și cerere designer.
Urmărește tutorial ca sunt cu mile și după mai vorbim.
Fost Designer D2 Comunity EuropaCs.
Imagine
Imagine
Încuiat

Înapoi la “Creatii 2D & 3D”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori