Propunere ammo

#1
Propunere:o treaba cu ammo
Print-uri(daca este cazul):-
De unde v-ati inspirat:de la playeri,multi vreau ceva cu ammo.
Crezi ca va ajuta comunitatea? Daca da, la ce?:nu sunt sigur daca o va ajuta sau nu :D
Descrierea propunerii:As vrea ca ammo sa se poata dona,multi playeri vreau sa doneze ammo,deoarece alti au nevoie,alti sunt prieteni etc...Iar comanda sa fie foarte simpla ex:
/donate am9Ani 50ammo.Cu acest avantaj multi playeri probabil ca nu vor mai injura atat,cand pierd un jetpack,deoarece un prieten/a il poate ajuta dandui 40ammo.

Multumesc! ;)
Imagine
Imagine

Re: Propunere ammo

#2
:CONTRA:
Nu-s de acord........ daca s.ar putea dona ammo am fi super stresati pe server.mai ales adminii. si am avea mereu ''cersetori de ammo '' ... nu ai putea juca nici macar 2 minute fara sa zica unu : " Dati.mi si mie ammo plssss .. nu am decat x ammo..." . Nu e o idee buna 8-|
Imagine

Re: Propunere ammo

#6
Pentru injuraturi exista kick si ban,stai linistit :).
Iar faza cu donatul nu,mi se pare prostie,acum se cerseste jet si mod...Vrei sa inceapa sa se cerseasca si ammo...Mai ales vor cersii celor cu vip care au ammo din greu.
Lasa ca,comanda asta face numai rau...Fiecare sa isi faca ammo lui,nu sa primeasca "cadou".
CONTRA
Si asa cersesc jet-uri,acum sa cerseasca si ammo?
:CONTRA:
Imagine

Re: Propunere ammo

#7
:CONTRA: deoarece poate sa ii dea (prietenul/prietena) un alt jetpack... Nu trebuie sa ii dea neaparat ammo ca sa-si cumpere singur.
Imagine
Imagine

Re: Propunere ammo

#8
:CONTRA: parere
1. Idem gaby
2. Intra pe un nume fara slot si ii ia tot ammo si il pune pe numele lui
Fost Designer EuropaCs.ro
Contact:
2.Skype: Le.noru
3.Pm pe Forum:Faraon
4.Pe Servar: Nick-> Faraonu <3
----------------------------------------------------------
Imagine

Voturile mele pe Cs. astea noi, Voturi: 16817 16831 16841 16853 16866 16874 16893 16915
Încuiat

Înapoi la “Propuneri & Sugestii”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori