[Anunt!] amx_gag ,Anti Camp , Start Money

#1
Dupa cum spune titlul astazi am facut urmatoarele lucruri :
1) Am pus alt plugin amx_gag .. folositi doar comanda " amx_gag +nume" Nu este necesar timpul sai motivul, Daca adaugati motiv comanda nu va functiona. In momentul de fata amx_gag + nume = Jucatorul x ia automat gag 10 minute .
2) Am pus un plugin anti camp pe srv. Dupa 15 secunde incepe sa ia cate 10 hp la 2 secunde si intrun final la slay. ( Aici astept sugestii sal setez doar pe slap ,sau pe bind si sunet) dar mi se pare mai ok Reducerea vieti.
3) Am setat start money la 850 ,default era 800.

Si cam atat :P
Sugestii aveti?
Eu unu ma gandeam sa scot si sunetele : monster kill, etc.
[bulina]Skype : florinciprian94[/bulina]

Re: [Anunt!] amx_gag ,Anti Camp , Start Money

#2
anti camp trebuie scos , deja lumea comenteaza pe server(personal nici mie nu-mi place,deoarece ca terro nu alergi non-stop pe harta,mai stai si astepti) ,eventual ar putea fi setat de la 0:30 incolo . nici macar nu poti sa pazesti bomba cu camp meteru asta .
vgui menu ar trebui scos si acela si sunetele de asemenea .

Re: [Anunt!] amx_gag ,Anti Camp , Start Money

#3
e cam nasol cu camp meteru dupa cum spune si chris, eu as propune sa fie inlocuit cu un slayteam(sau cum se numeste) cel care la sfarsitu rundei echipa care nu isi indeplineste obiectivu( T plant bomb, CT def) jucatorii care au ramas sa primeasca slay automat.

Re: [Anunt!] amx_gag ,Anti Camp , Start Money

#5
Camp meter-ul ar fi cam inutil , dupa cum spunea si Chris ...
Amx_gag - mi se pare exagerat 10 minute ... seteaza-l pe 5 minute ... 10 minute ar fi mult prea mult ...
Sunetele - isi au si ele un rol estetic, mai reduce din monotonie, ar fi frumos daca ar fi vreun plugin sau orice alt shit prin care sa le poti dezactiva ingame (ca si player) daca e sa te deranjeze printr-o comanda simpla, gen, /soundsoff respectiv /soundson
Start money - meeh, asta presupun ca e pentru a avea un set in plus de gloante pentru deagle ... dar, ofera alte dezavantaje pentru prima runda, 50$ fac mult pentru inceput
Imagine
Încuiat

Înapoi la “Anunturi”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator